Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam? A helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam? A helyzet nem túl fényes.

Figyelt kérdés

Van egy fiu,akivel 5 hónapja ismerkedtem meg chaten,annyira megkedveltük egymást h belém szeretett és én is szeretem őt.Talizni még nem taliztunk,mert balesete volt és nem jött le hozzám.Ő egyébként balhés,bandázik,cigi,behajtó haverok,és eléggé féltékeny meg naon komolyan gondolja.Azonban nincs nete és nem tudunk beszélni.205km választ el minket:(

A gond az h van egy udvarlóm,aki szeretne velem járni,még stílust is váltott,jah és egy városban lakunk.Rendes meg minden,de valahogy a szívem a másik pasihoz húz,aki sajna messze lakik és nem tudunk beszélni.

Én nem is tartom magam szépnek,mert hát az arcom pattanásos,de mind2 neon szeret és akar.A helybeli gyerek talizni akar de húzom,mert még nem beszéltem azzal aki messze lakik,és most nem tom mit tegyek.

Szerintetek hagyjam azt aki távol van és a helybelit válasszam?

Vagy húzzam a dolgot és várjam meg míg jelentkezik?

Én 16 vok ők 17

Előre is köszönöm a válaszokat:)


2010. okt. 8. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebben a helyzetben és a te korodban azt javasolnám, hogy válaszd azt akivel egy városban laksz.
2010. okt. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Válassz egy harmadikat.

A közeli nem jön be igazán, akkor mit is akarsz tőle?

A másik meg 200 km-re lakik, no comment...

2010. okt. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A 200km-re lévővel eleve esélytelen. 16 évesen még nem tudod megtenni, hogy ide-oda ingázz, ráadásul nagyon hamar tönkretenné a kapcsolatot a távolság.

A helybeli fiúval pedig tényleg csak akkor jöjj össze, ha érdekel, tetszik stb...

Különben a látatlanul szerelemről azt gondolom, hogy eleve veszett ügy. Sajnos én is voltam így, nem csak a levegőbe írok, csak magadnak okozol fájdalmat, hogy egy olyan embert szeretsz akit beleképzelsz a karakterbe. Mert sajnos a valóságot nem tudhatod megítélni. Én is beleestem ebbe a hibába és olyant szerettem akit szeretni akartam (tehát egy név egy nick alá olyan embert képzeltem, amilyent a valóságban is szerettem volna). Persze voltak nagy sírások, rívások amikor megszakadt a kapcsolat. Azóta rájöttem hogy mindez csak máz, nem lehet valakit megismerni csak chat alatt. Szurkolok, hogy jól válassz, de ha rám hallgatsz akkor inkább megpróbálsz a helybeli sráccal.

2010. okt. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!