Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik magánnyugdíjpénztárba...

Melyik magánnyugdíjpénztárba lépjek? Alkalmilag dolgozok, mivel még tanuló vagyok. Ha belépek egy magánnyugdíjpénztárba azt a munkáltató fizeti gondolom? Ha nem dolgozok ott tovább akkor mi a helyzet? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Allianzba lépj be. Gyorsak, és hamar beléptetnek, max 15 perc. Ha dolgozol csak akkor fizetnek rá járulékot, ha nem akkor persze nem. Ha nem dolgozol, az semmiben sem befolyásolja. Lényeg hogy ajánlatos belépni.
2010. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az ügyintézésre értettem a 15 percet:)
2010. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az MKB Nyugdíjpénztárban most jó belépési akció van. Én most ott nyitnék. Ha gondolod, akkor meg is tudom Neked nyitni. Írj privit, de előtte nézd meg az akciójukat!
2010. aug. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az lehet, hogy most jó belépési akció van valamelyik pénztárnál. Viszont szerintem fontosabb azt nézni, hogy milyen hozamokkal dolgozik egy-egy pénztár, hisz egyáltalán nem mindegy, hogy az a pénz, ami így is úgy is befizetésre kerül, az majd x év múlva lesz! Hogy hova, az a korodtól, stb is függ. Szívesen segítek, ha írsz üzenetet!

:)

2010. aug. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem mindegy a hozam, de egy év alatt nem lesz számot tevő a különbség... most megkapja az ajándékot, amjd átvált olyanra, ami jobb. Egyébként nem garancia, hogy ami ma a legjobb, az 5 év múlva is a legjobb lesz...
2010. aug. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!