Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek tudatában együtt tudnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek tudatában együtt tudnál maradni vele?

Figyelt kérdés
Ha pl elmondja a párod hogy az eddigieknek nagyobb volt a frka vagy fordított esetben a melle
2023. ápr. 16. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi van ha nagyobb volt? Nekem pl kicsi a mellem de sosem az érdekel, hogy mekkora volt az előttem lévő hölgynek hanem hogy megfelel-e az enyém.
2023. ápr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Abban az esetben, ha ezt szemrehanyaskent hozza fel, nem hiszem, mert akkor egy bunko. Ha rakerdezek, es valaszol, akkor nyilvan igen, de nem nagyon izgat, kinek mekkora melle volt elottem.
2023. ápr. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kb leszarom, hogy az exeknek mi volt. Ha nagyobb tehetek arrol? Nem.


Ha a pátomat zavarja, mehet Isten hírével.

2023. ápr. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt nem lehet össze hasonlítani. A farok nagyon fontos a szexben, meghatározó szerepe van. A mell viszont egy esztétikai kérdés, amit nagyjából már ruhában is előre lehet látni.

Tudom, hogy volt előttem kisebb, meg nagyobb mellű partnere is a páromnak. Nem számít semmit, B kosaras vagyok, de feszesek, esztétikusak, és tudom, hogy mennyire tetszik neki. Szóval nem igazán zavar a tudat, hogy előttem mi volt.

2023. ápr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elsőhöz. Egyébként léteznek olyan férfiak, akiknek nem ez számít.
2023. ápr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Meg lehet cáfolni, de nekem eddig úgy jött le, hogy a farokméret kérdésköre sokkal jobban foglalkoztatja a férfiakat mint a nőket a saját mellük.

Most persze ne az önbizalomhiányos kiskamaszokat vegyük, mert nyilván tini koromba nekem is az volt a bajom, hogy nem úgy nézek ki mint Kim Kardashian. De most felnőttként igazából leszarom ki mit gondol a mellemről, nekem tetszik és szépnek, arányosnak tartom. Épp emiatt a párom ha azt mondaná, hogy az exének nagyobb volt (bár egyáltalán miért mondana ilyent?) nem reagálnék vagy nem érdekelne.


Férfiak esetében viszont el tudom képzelni, hogy nagyon a szívükre veszik.

2023. ápr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi köze a jelenlegi embernek a múlthoz, hogy kinek micsodája mekkora volt.


Magánügy. Múlt. Ami csak és kizárólag arra a két szereplőre tartozik akik a multban voltak.

2023. ápr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy milyen céllal hozta fel.
2023. ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Volt mar par holgy aki jobban elvezte egy kisebb farkuval a szexet , de gondolom itt sokat szamit az hogy mennyire tudja mi kell egy nonek.. van akinek nagy de csak ki be huzogatja meg puha neki ..F
2023. ápr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy miért mondta?
2023. ápr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!