Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek volt sugar daddy-je ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt sugar daddy-je ti meddig voltatok együtt?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 6. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Több is volt, addig, amíg szükségem volt anyagi támogatásra. Jellemzően több hónapig.
2023. ápr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
#2 nem “kis zsebpénz” és nem feltétlen vannak hatalmas igények. Én kapcsolathoz lelki társat kerestem, nem atm-et. Ezt ugyanolyan munkának tekintettem, mintha a mekiben diákmelóztam volna, csak az sokkal nagyobb szopás xD
2023. ápr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem a véleményekre vagyok kiváncsi, azok írjanak akik sugar kapcsolatba vannak
2023. ápr. 6. 19:32
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

3

És ezt be mernéd vallani a következő párodnak, hogy Te pénzért elégítettél ki tatákat? Biztosan nem. Szüleid, ha megtudnák szerinted mennyise süllyednének el szégyenükben? Az ilyeneknek mindig azt kívánom, hogy derüljön ki és járassák le vele magukat annyira, hogy még az országból is ki kelljen menniük. Remélem soha nem akadok össze egy hozzád hasonló ribizlivel.

2023. ápr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
#6 a lőtéri kutyát nem érdekli a véleményed. Azért vált ki belőled agressziót, mert irigyled azokat, akik ilyen egyszerűen tudnak sok pénzt keresni. Gondolom férfi vagy vagy rossz testi adottságokkal rendelkező nő.
2023. ápr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%

5.

Bár nem az a kommentelő vagyok, de miért lenne erre bárki is irigy? Együtt van egy pasival, akivel nem lenne, mert kell neki a pénz és nem tud másképp keresni, mert a képességei maximum a mekibe felelnének meg?😄

2023. ápr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%

6

Köszönöm, hogy leírtad helyettem.

Ebben semmi irigység nincs csak töménytelen undor. Te mit szólnál hozzá, ha a következő fickód 70 éves mamikban lenne nyelvvel tövig és gumi nélkül? Enyhe undor fogna el nemde? Bár nem hiszem, hogy téged/titeket ezek után igen. Töröltettétek a legelső válaszom de csak tudnám, hogy mi sértő volt benne, hogy megtették…

2023. ápr. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!