Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagalnátok, ha az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagalnátok, ha az első párotok, akivel sok évig együtt voltatok, kiderült hogy meghalt?

Figyelt kérdés
Haragban váltatok el, de ő sokáig békülni szeretett volna.
2021. aug. 20. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Örülnék neki, hogy egy elmebajossal kevesebb van a világon.
2021. aug. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem változtatna azon ahogy mások halálát reagálnám.

Megrenditene meginditana, sajnálnám, talán elmennék a temetésre pár sorban rágondolnék etc aztán menne tovább az élet tekintve hogy úgy sem tehetek semmit.

2021. aug. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Én speciel ledöbbennék és elszomorodnék. 10 éve már, hogy nem vagyunk együtt, de évekkel később jóban lettünk, de csak ilyen néha érdeklődtünk, hogy miujság. Felhívnám a feleségét, mert őt is nagyon megkedveltem és kifejezném részvétem, szerintem sírnék is. Temetésre mindenképp elmennék.
2021. aug. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
1: A női "empátiában" sosem kell csalódnunk.
2021. aug. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

4


Nem én írtam az első választ, de hasonlóan éreznék. Mondjuk nem gondolod, hogy az számít, hogy kiről van szó?

Az első párom egy bántalmazó féreg volt, most viszont 8 éve vagyok már egy teljesen rendes, normális férfi párja.

2021. aug. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
Mi is haragban váltunk el ....nem érdekelne ha ilyen hírt hallanék róla.
2021. aug. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Végre hatottak az átkaim.
2021. aug. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem megtörtént. Első szerelem volt,8 évig voltunk együtt. Haragban váltunk el,de az idő elteltével már, ha láttuk egymást,köszöntünk és valtottunk pár mondatot..

Aztán nekem lett kapcsolatom,férjem,gyerekem. Neki is lett valakije,aztán azzal is szétment. Másfél éve egy közös ismerősünk hívott fel,hogy meghalt.

Fuh...hát nem volt kellemes. Mégiscsak az életem része volt 8 évig és iszonyat nagy szerelemmel szerettem. Nagyon fájt,sokat gondoltam rá. Természetesen a férjem megértette,mert ismerte a sztorimat. A temetésére is elmentem.Azóta is sokszor eszembe jut.

2021. aug. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lesokkolna.
2021. szept. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!