Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16/F Fitymaszűkülettel kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16/F Fitymaszűkülettel kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés
Egy 16/F vagyok mostvan először olyan komolyabb barátnőm hogy már nála eljutottunk egy darabig. az a gondom hogy elég durva fitymaszűkületem van és lenne egy pár kérdésem. Egy hogy ha elmegyek dokihoz és műtétre kerül a sor azt akkor valahogy meglehet oldani hogy szüleim netudják meg mert nemtudom hogy hogy reagálna rá és igazából félek itthon elmondani. Ennek a műtétnek lenne valamilyen ára vagy a TB átválallja? Előre is köszi a megértő válaszokat
2010. okt. 8. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Igen állja a tb de elég durva és fájdalmas a dolog. 1ik oszt társam mesélte neki is vmi ilyesmi volt és a bőre alá nyúltak ollóval és úgy mahináták meg neki szal én nem mernék elmenni de nyugi a tb állja de azt neéz lessz kibuliznod h a szüleid ne vegyenek róla tudomást.
2010. okt. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18év alatt szülő beleegyezése kell a műtéthez és TB-ból megvan a dolog.
2010. okt. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
18 éves kor alatt szülői engedély kell!! Figyi mennyire vészes a szűkület?? próbáld meg húzogatni ... nekem is volt de én magamnak megoldottam! én 1000%, hogy nem műttetném meg, egyik ismerősöm mesélte neki teljes műtétje volt(részleges is van ami nem annyira durva), és tiszta száraz meg foltos lett, mondta undorító! szóval a te döntésed.
2010. okt. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Ne hülyéskedjetek már! A fitymaszűkületből igen nagy problémák lehetnek. Azt ne ti döntsétek már el, hogy kell-e műtét vagy nem. Szólj szüleidnek, meg fogják érteni, mert megesik az ilyen! Aztán irány az orvos és majd ő megmondja, hogyan tovább!
2010. okt. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
és ezt a szülői cuccot anyumnak csak alá kell írna vagyis beis kell jönnie orvoshoz meg ilyenek?
2010. okt. 8. 19:33
 6/13 anonim ***** válasza:
Bemenni nyilván nem kell. Nagyfiú vagy már
2010. okt. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát én nekem tavaly volt egy műtétem (pont szülinapomkor műtőttek xD), ilyen és nekem altatót adtak, szóval semmiről sem tudtam. Aztán meg felébredtem, iszonyat fáradt voltam az altatótól, és be volt kötve a himbilimbi. Aztán meg pár nappal rá vissza kellett menni a kórházba, le kellett szednem a kötést vagy miaz, és iszonyat randa volt, én sokkot kaptam, úgy éreztem akkor magam, hogy öngyilkos leszek. Olyan varrás volt benne, ami magától kipotyogott amikor már összeforrt. Hát kellett kenegetni mindenféle teákkal, kenőcsökkel, meg minden cuccal. Tiszta gennyes volt amúgy, furcsa volt. Az volt a legrosszabb, amikor felállt. És persze 2x többször állt fel mint eddig -.- Oszt 2-4 hétig nem is szabadott recsizni, mert ugye fájt, és még több baja lett volna (hát elég nehéz feladat volt... xD) Aztán már szinte pörfekt begyógyult, és már jobban is éreztem magam.

Röviden: Előnye: - Hát ugye menni fog majd a szex

- Higiénikusabb

- Tovább bírod majd a szexet :)

Hátránya: - Egy kis bőr lógosan maradt, de már megszoktam.


Ezek után döntsd el magad, remélem segítettem, én így éltem át!

2010. okt. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Fax-t higiénikusabb .. mikor szabadon van és dörzsölődik a gatyához .. amibe pl hugyozás után belerakod ... szal kvára nem + kiszárad stbstb
2010. okt. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
de jó, hogy ezt lerendezték nekem mielőtt még apró voltam
2010. okt. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

még lenne olyan kérdésem hogy ez kb mennyi idő amíg az időpont kéréstől eljutok abba az állapotba hogy tudjak szexelni? ha lehet részletesen és a másik hogy olvastam hogy vannak különböző "gyógymódok". Körülmetélés ... én valami olyasmit tudnék elképzelni hogy olyan legyen mint régen van erre lehetőség vagy ez függ is valamitől? Esetleg még arra szeretnék választ kapni hogy ez mitől alakulhat ki hogy kis koromba nem húztam vissza a bőrt meg ilyenek? mert eléggé gondos volt ez nekem kiskoromba vagy ez valamiféle fertőzés is lehet?


Előre is köszi a válaszokat

2010. okt. 11. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!