Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők akik jómódúak és sikeresek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik jómódúak és sikeresek, adott esetben hogy vonzódnak kevésbé sikeres és gazdag férfiakhoz?

Figyelt kérdés
Tudom nem ez a szabály, de kivételként előfordul hogy boldog párkapcsolatban élnek olyan férfival aki mondjuk hozzájuk képest több fokozattal is "alacsonyabb szinten" van.

#nők #egzisztencia #szerelemv
2023. márc. 25. 22:37
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

9-10# Ha csóró, plusz szarul néz ki valaki, akkor nyilván mások a lehetöségei, azaz kb semmilyenek. Nem igaz, rengeteg pasi van, aki nem a huszonéves korosztályban keresgél, tapasztalat. :)


Nem kérek privát üzenteket huszonéves hülyegyerekektöl, a saját korosztályom vonz, ezt gondoltam megemlíteném.

2023. márc. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Előfordul minden is, maximum nem megszokott/ vagy nem hirdetik :)
2023. márc. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
9# Hát inkább az õtvenes Sandra Bullock, mint a két gyerekét egyedûl nevelõ 90 kilós Kovács Dzsenifer egy kecskeméti házibuliból. :D
2023. márc. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%
Nem is tudod de ezek az 50-es Hollywoodi hiressegek közelről a hetkoznapokban úgy néznek ki mint egy élő múmia. Ki vannak sportolva igaz, túlzottan is, semmi zsírpárna, ruha alatt izmos, kisfiús alkat, az arc meg valami tragedia, csak az oscar galara megyinaljak őket. Egeszsegedre. Amúgy pont Sandra Bulloknak is van ket szinesbőrű örökbefogadott gyereke.
2023. márc. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
31%
Jó hát 50 felett minden ember múmia, sokan már 40 felett is. Ennyi idősen, sok pènzzel inkább keresnek egy fiatal, csóró pasit, aki még szexuálisan vonzó, nem úgy mint a saját korosztályuk.
2023. márc. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
52%

Csernus azt mondta, hogy ahol a nő nem tud felnézni a férfira, ott meghal a kémia, nem fog működni az összhang az ágyban, vagy valami ilyesmi és szerintem ez így van.

A fiatal csoró pasi is csak játékszer az idősebb nőnek, sosem fog rá potenciális partnerként tekinteni. A nő gyorsan ráun, igazából az idősebb nők is saját korabelieket szeretnenek magukqnqk akik jól tartjak magukat, de azokból relative keves van, es az a par is naluk sokkal fiatalabbakat akar, mert a férfiaknak fontosabb a testiseg, mint az hogy valóban egy hullámhosszon legyenek.

2023. márc. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
77%
Èn még soha senkire nem nèztem fel, nem tudom mi köze van ennek a kèmiához.
2023. márc. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
17. pedig sok köze van, habár lehet akinek nincs is igényszintje annak bárki megteszi.
2023. márc. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű. Vagy szórakozni akar, vagy ez a kategória nem kezeli tárgyként és azért.


Az ilyen nem nincs, hanem ritka.

2023. márc. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

#18 Nem én vagyok a #17-es, de már nem azért...Most csak vergődsz, vagy komolyan úgy gondolod, hogy amit a #17 írt, abból az következik, hogy igénytelen?

Mert egyáltalán nem következik ez belőle.

2023. márc. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!