Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Nektek semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Nektek semmi sem jó?!

Figyelt kérdés
Ha hamar elfekszünk, rib*ncok vagyunk, ha nem hagyjuk magunkat akkor frigid k*rvák. Ha felhívunk túl nyomulósak, ha nem akkor maradiak. Ha festjük a körmünk/hajunk/szemünk akkor pics*sak vagyunk, ha nem akkor semmilyenek. Ha bulin táncolunk az k*rvás, ha nem, az unalmas.... sorolhatnám holnapig... Mi bajotok van már, nem tudjátok eldönteni mi a jó nektek? kis következetességet a dologba, könyörgöm :D
2010. okt. 6. 19:05
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igen, idáig eljutottam, sosem voltam a nyafis hisztis nyakbaragadós típus.

Ebben a témában semmit nem kenek egyenjogúságra, semmire, épp ez a gondom most, innen jött a kérdés. Nem feküdtem le a sráccal, másnap fél pest azon csámcsogott hogy én maradi rib*nc vagyok :) Tudom, ne érdekeljen, de érdekel mert a srác meg kellett volna, na mindegy. MEgi s tudtam neki magyarázni hogy miért nem, most is tudnék indokot mondani, többfélét: liberálisabbat, nyomósabbat, primitívebbet. egy probléma van: senkit nem érdekel hogy mit miért teszek vagy nem teszek.

a többit nem feltétlen párkapcsolatban értettem, az működik volt egy 5 éves kapcsolatom, azthiszem túl jól ment az alkalmazkodás nekem, és csak későn vettem észre hogy neki nem csak az alkalmazkodás, de semmi nem működik ami hozzá kötött régebben. Valószínű ezért kínlódok most: kikerültem a nagyvilágba, és nem értem hogy működik apasizás dolog - egyfolytában akadályokba ütközök :D

EGyszerűen szinte lehetetlen meghúzni a határokat nálatok (biztos nálunk is, kétségtelen). Tudom azt is, hogy midnenkinél más, de kollektíve baromi komplikáltak vagytok :D

2010. okt. 6. 19:35
 12/22 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk komplikáltak csak nem vagyunk egyformák, mint ti nők sem. Van aki nem tud várni és azonnal kell minden neki és ha nem kaphatja meg akkor megmagyarázhatja azzal ,hogy szűzk*rva. És van aki nem szeretné elkapkodni a dolgokat, és ha valaki azonnal odaadja magát a másiknak, kiábrándító lehet neki.
2010. okt. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
én azt értem, de hoyg egyesülhet a különbség egy személyben...? érted...adott a srác aki hamar meg akar dugni. Ez tény, mindenki látja, tudja, ő sem tagadja. De ha lefekszel vele szerinte is rib*nc vagy, ha nem, akkor frigid rib*nc... hát itt az én problémám. Ha egy emberben csak egy elvárás lenne adott témában minden kristálytiszta volna...
2010. okt. 6. 20:02
 14/22 anonim ***** válasza:

A frigid r*bancot Ne vedd komolyan, viszont a r*bancot igen. Az olcsó csajok csak dugásra jók. Viszont a kitartóbbakat (nem a hónapokig, évekig várató önző s*ggfejekre gondoltam) tisztelik, mégha le frigid r*bancozzák is.


Mert tudod, r*bancot dugás után elfelejtik, de a "frigid r*bancot" egy ideig biztos nem.

2010. okt. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
sajnos nem vagyok vele előrébb ha tisztel miközben egy szimpla rib*ncot dug...
2010. okt. 6. 20:13
 16/22 anonim ***** válasza:
Akkor lennél ribanc? Akit tisztel a férfi, ahhoz megy. Viszont vannak olyan érzelmesek, akik nem akarnak még komolyabbat és elmennek olcsó lotyókért. A nőkkel az a baj, hogy nekik azonnal kell a kapcsolat. Nem tudnak egyedül lenni, mert mindent mástól várnak el (így nőnek fel), ergo ezt beleteszik a kapcsolatukba is.
2010. okt. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
kékhalál
2010. okt. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Az abaj a tapasztalat nem ezt mutatja. Nem keres, pedig "kivívtam atiszteletet". PEdig még kapcsolatfüggő sem vagyok, én ráérek, de kapcsolaton kívül nem szexelek.
2010. okt. 7. 04:21
 19/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudod ezt a kérdést a nők szempontjából is fel lehetne tenni. Lányok/nők nektek semmi se jó? Gondolj csak bele, ha nem fekszik le egy srác egy lánnyal még kezdetekben, akkor az töketlen, ha meg már az elején megdönti akkor meg egy szemét kihasználós bunkó. :). Szóval mindegy ugyis megy a kukába mindkettő :S. Ha nem figyelünk állandóan rátok, akkor azt mondjátok ezt a pasit nem is érdeklem? :(. Ha meg figyelünk akkor meg túl figyelmes és ez annyira zavaró :D...ugyanez még az ismerkedésnél is pl. ha nem támadjuk le a lányt hanem kivárunk akkor az nem jó, ha meg rátok nyomulnak az se mert milyen parasztság ajtostul rohanni a házba. Szóval ugy néz ki akkor lehetne írni egy könyvet erről mi lenne a jó a férfiaknak és mi lenne a jó a nőknek. :-)

2010. okt. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
igen tudom, írtam is hogy mi is ilyenek vagyunk...csak az nekem nem fáj:D
2010. okt. 7. 13:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!