Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Nektek semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Nektek semmi sem jó?!

Figyelt kérdés
Ha hamar elfekszünk, rib*ncok vagyunk, ha nem hagyjuk magunkat akkor frigid k*rvák. Ha felhívunk túl nyomulósak, ha nem akkor maradiak. Ha festjük a körmünk/hajunk/szemünk akkor pics*sak vagyunk, ha nem akkor semmilyenek. Ha bulin táncolunk az k*rvás, ha nem, az unalmas.... sorolhatnám holnapig... Mi bajotok van már, nem tudjátok eldönteni mi a jó nektek? kis következetességet a dologba, könyörgöm :D
2010. okt. 6. 19:05
1 2 3
 1/22 Morals ***** válasza:
Mindkét hozzáállás amit leírsz sablon. Ne légy se k*rva se maradi. Ne kövesd a tömeget. A legtöbb srác csak annyit szeretne látni, hogy egy lány megérti ezt és önmagát adja. Hogy a hibáid is kedvesek legyenek számára, és a tömegben is megismerjen és azt tudja mondani: "igen ő az én csajom, és imádom". ennyi
2010. okt. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
6%
Inkább törd le az ujjaid, hogy ne szennyezt a netet a hülyeségeiddel
2010. okt. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
de ezt képtelenség elérni ha egyzserűen semmivel nem teszel jót. Értem én, hogy aranyközépút, igyekszem is, de hol húzod meg a határt? átfedi egymást. Nincs jó válasz, nincs jó cselekedet.
2010. okt. 6. 19:09
 4/22 ameoland ***** válasza:

Ebben van 1 kis igazság^^

De ez hasonló,ha az emebr meglát 1 kövér emebrt az utcán:Első,ami az eszébe jut általában,hogy nincs akaratereje,nem képes semmire,reggelire csülköt eszik,és nass-ként chipset zabál.

2010. okt. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Második: majd igyekszem, de csak miután megideologizáltad hogy miért vagy pontosan s*ggfej :)
2010. okt. 6. 19:10
 6/22 A kérdező kommentje:
a kövér ember sem feltétlen önhibájából kövér... de oké, legyen úgy, de akkor mindig ugyanaz legyen, érted... Ha mindenki úgygondolná hogy az az értéktelen ha valaki hamar lefekszik a pasival, akkor világos lenne és nem is kérdeznék.
2010. okt. 6. 19:12
 7/22 anonim ***** válasza:
azt még nem vetted észre hogy mindenkinek más a jó ?vagy nem vagy jó emberismerő ? már 10perc után ki tud derülni hogy hamar akar -e megkapni vagy késöbb
2010. okt. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Kiderül, az oké. de ettől még ugyanaz a szitu: ha lefekszem vele, másnap röhög rajtam mekkora büdös rib*nc vagyok. Ha nem, otthagy mint kutya a sz*rát. Mindenkinek más a jó, de személyenként lebontva is így igaz. egy-egy embernél sem lehet tudni mi milyen hatást vált ki, mégha azt tudom is mit akar. ez persze nőkre is igaz mielőtt valaki rámsütné hogy csak a pasikat szapulom, csak rájuk más példákat hoznék.
2010. okt. 6. 19:21
 9/22 Morals ***** válasza:

Nédz, kifejtem bővebben, mert jó kérdést tettél fel, okos lány vagy - ha már idáig eljutottál. Bocs, a kis hímsovinizmusért, de ilyen vagyok:)

Szóval ha hamar lefekszel egy sráccal, egyértelműen felelőtlen, olcsó lotyó vagy, ez egyértelmű. Lehet itt belemagyarázni 21. századot, meg ipari forradalmat, meg női egyenjogúsítást és fogamzásgátlást, egy nőért akkor is küzdeni kell ha tetszik, ha nem, így ha könnyen adod magad, annyit is érsz majd egy srác szemében. Ez így van mindennel az életben, gondolj csak mittomén egy diploma megszerzésére. Minden fontos, értékes dologért meg kell és illik megküzdeni, magad miatt. Ha nem fekszel le egy sráccal azonnal, az a jobbik eset, ha közben meg tudod mindezt indokolni. Általában a nők ebben gyengék: nem tudják az okokat megmagyarázni, igy a srác nem tud kiigazodni a "női logikán". Mindig a legegyszerűbb ha kimondod amit gondolsz, és ezen a srác nem akadhat fenn, mert ha ezt teszi, akkor nem egy intelligens egyed.

A kapcsolatteremtéssel is ez a baj: érezned kell, mikor zavarod, mikor "túl sok", mikor mész az agyára. Mindkét félnek kell egy kis levegő. A legjobb, ha kedvesen érdeklődsz, hogy gondolt-e rád, de a legtöbb srác nem szereti tény, ha egy lány totál alányal és állandóan róla áradozik. Egy bulin nyugodtan táncolhatsz, de ne feledkezz meg a barátodról, néha nem árt rá visszanézni, rákacsintani, vagy behúzni a táncparkettre. Mindig akkor vannak gondok ha egy lány nyilvánvalóan tesz a partnerére és direkt játszik vele, huzza az agyát ész nélkül, féltékennyé teszi a pasit. Ez nem egy jó út. Azt csinálsz amit akarsz, de minden srác szereti érezni, hogy mégiscsak hozzá tartozol és ezt okosan ki kell fejezned, nem átlépve a határokat. Egy érzéketlen lány nem jó befektetés hosszútávra, egy túl érzelmes, rajongó lány meg szimplán idegesítő lesz. Légy kicsit távolságtartó, nyugodtan szólj vissza a pasidnak, légy játékos, de ha olyan pillanat van -és ezt érezned kell- légy mellette és szeresd. kb ennyi

2010. okt. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
2010. okt. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!