Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed egy ilyen emberről? Mentális beteg?

Figyelt kérdés
Adott egy csávó. Ennek a csávónak volt egy csaja, aki mentális beteg. A csajra olyan féltékenységi rohamok jöttek rá, hogy rendszeresen öngyilkossággal fenyegetőzött, ha a csávó elment pl szórakozni nélküle. Egyik este szintén feltette ugyanezt a lemezt, de a csávó úgy volt vele, hogy most már nem hagy a zsarolásnak, elmegy bulizni. Erre a csaj berohant a fürdőszobába, elővett egy pengét és csávó előtt átvágta a torkát. Nem halt meg, mert nem lett olyan mély a vágás, viszont mentőt kellett hozzá hívni majd beutalták a pszichiátriára. Szakítottak, hónapokig külön voltak, aztán a csaj megint felbukkant. Kitaláljátok mi a sztori vége? Összejött vele a csávó megint. Felmerül az emberben a kérdés, hogy aki képes megint összejönni egy ilyen nővel, azzal valami szintén nem oké fejben. Csak én látom így, vagy más is egyetért?

2023. márc. 3. 10:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
71%

Azért a sztori elég meredek, hogy valaki felvágja a torkát. Én nem lennék ilyennel. Mi van, ha éjjel a másikét vágja föl?


Ez a nő mindent irányítani akar, azt hiszi ő a világ közepe. Ha nem sikerül, akkor zsarol. Az, ha ő meghal, annak semmi értelme nincs, ezzel senkit nem büntet, eleve saját magát hozta függő helyzetbe a másiktól.


Sok ember felelősnek érezheti magát ilyenkor, de összejönni újra a csajjal én biztos nem mernék.

Szerintem keress mást, ha ez a kérdés.

2023. márc. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Gondolom annyira szereti, hogy nem tudja ő sem elengedni, és reménykedik, hogy meggyògyul.
2023. márc. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
73%

Senkit nem hülyéztél le, csak nem tarto dépeszűnek. True, de azér tlásd be, erősen rokonértelmű a kettő:D


És félreértesz. A francom sem akarja meggyógyítani a másikat, a párkapcsolat nem terápia. Épp ezért mondtam, hogy feltétel, hogy menjen terápiára. Nem én akarom meggyógyítani, de ha szeretem és a betegsége ellenére is jó vele, akkor nem bánom, ha vele vagyok, amíg meggyógyul.


Nekem is van betegségem ami nehézségeket okoz a mindennapi életben és páromnak alkalmazkodnia kell. Dehát ez a fuckin szeretet lényege, hogy valamivel együtt vagy akár annak ellenére is vele akarsz lenni.


De ismétlem, kell hozzá a csaj részéről is belátás és változni akarás. Ha ez nincs meg, akkor én sem akarnék vele lenni. Nem azért, mert jaj, beteg, haenm azért, mert nem hajlandó elismerni, hogy beteg. Ez pedig a jövőt teszi kiszámíthatatlanná.

2023. márc. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

-ő is beteg,

- magát hibáztatja, fel, hogy

csinál magával valamit

-szerelmes.

2023. márc. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
52%
A defektesek felismerik egymást.
2023. márc. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
34%

"Komolyan, a férfiak nagy részénél baj van a toronyban. Ilyen nővel gond nélkül összejöttök, a sikeres nőktől meg megijedtek. What..?"


Ezek a férfiak nem lenének az eseteid , elvontak es nem jokepuek legtobbszor.

2023. márc. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
16, na a külsőre ovnatkozó következtetést honnan sikerült kiszopni?:D
2023. márc. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
6%
17. Mert a mentalis beteg nokhoz mindig ezek az emos kinezetu , vekony , igenytelen drogosok szoktak vonzodni .
2023. márc. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
74%
18, aham. Jó göykér vagy:D
2023. márc. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
6%
19. Ez van.
2023. márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!