Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Látta már valaki itt az...

Látta már valaki itt az MDPOPE-ot? (Most Disturbed Person On Planet Earth) Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés
Ez a "film" végül is csak egy összeállítás az internetről összeszedett legsokkolóbb, legundorítóbb videókról és az egyetlen célja az hogy kikészítsen. Te végig bírnád nézni?

#beteg #összeállítás #sokkoló #Mixtape #MDPOPE #Thomas Extreme Cinemagore
2021. júl. 28. 05:45
 1/3 anonim válasza:

Szerintem beletudnek nézni az elejébe,de nem hiszem,hogy sokáig jutnék benne.

Főleg ha olyan videók vannak benne,mint a Daisy's destruction

Ajánlom neked,hogy te se nézd meg,mert traumát okozhat még egy felnőttnek is

2022. márc. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én láttam, de már viszonylag jártas vagyok ilyen videók téren (abszolút nem jófejségként mondom, hanem tényként!) egyetértek, rengeteg brutális videó van benne, amialatt csecsemő kínzást, állatkínzást, vagy csak szimplán gusztustalan szex videókat értek.
2023. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én bele néztem, de kegyetlen..meg hát abban sem voltam biztos, hogy egyáltalán legális-e megnézni is, szóval inkább hagytam, de valszeg jobban jártam vele
2023. nov. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!