Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed egy ilyen emberről? Mentális beteg?

Figyelt kérdés
Adott egy csávó. Ennek a csávónak volt egy csaja, aki mentális beteg. A csajra olyan féltékenységi rohamok jöttek rá, hogy rendszeresen öngyilkossággal fenyegetőzött, ha a csávó elment pl szórakozni nélküle. Egyik este szintén feltette ugyanezt a lemezt, de a csávó úgy volt vele, hogy most már nem hagy a zsarolásnak, elmegy bulizni. Erre a csaj berohant a fürdőszobába, elővett egy pengét és csávó előtt átvágta a torkát. Nem halt meg, mert nem lett olyan mély a vágás, viszont mentőt kellett hozzá hívni majd beutalták a pszichiátriára. Szakítottak, hónapokig külön voltak, aztán a csaj megint felbukkant. Kitaláljátok mi a sztori vége? Összejött vele a csávó megint. Felmerül az emberben a kérdés, hogy aki képes megint összejönni egy ilyen nővel, azzal valami szintén nem oké fejben. Csak én látom így, vagy más is egyetért?

2023. márc. 3. 10:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Egyetértek. A srác is kattos.
2023. márc. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Én ezért válogatom meg nagyon a partnereimet, mert akivel együtt vagy, az egy kép rólad is. Lehet szidni az exeket, de te voltál vele együtt.
2023. márc. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
Beteg embert is lehet szeretni, bár tény, hogy elég nehéz. Én sem zárkóznék el az újra összejöveteltől, de csak azzal a feltétellel, hogy a csaj eljár terápiára és mindent megtesz - beleértve akár a gyógyszerek szedését is - hogy meggyóguyljon.
2023. márc. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%

#3

Komolyan, a férfiak nagy részénél baj van a toronyban. Ilyen nővel gond nélkül összejöttök, a sikeres nőktől meg megijedtek. What..?

2023. márc. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%

4, nézd, én jó kiképzést kaptam, a feleségem elég sokáig küzdött generalizált szorongással. Elég rutinszerűen kezelem már a szorongó nőket. Nagyjából olyan számomra, mintha raccsolna:D

De ez nem zárja ki, hogy ne legyen sikeres valaki. Ráadásul mivel egy gyógyítható dologról van szó, miért kellene egy életre elzárkózni a dologtól?

2023. márc. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
#5 a szorongást azért ne nevezzük komoly mentális betegségnek, mert akkor az emberek 90%-a mentális beteg. A kérdésben szereplő egyén elvágta a torkát, mert a pasija buliba indult. Érted? Pszichiátriai beteg a nő, zárt osztályon kéne tartani. Aki ilyennel együtt tud lenni, az sem százas.
2023. márc. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%

6, azért az is kellemes móka, amikor képtelenség telefonálni a másikkal, nem meri felhzni a redőnyöket és az utcán is fél minden szembejövőtől.

De egyébként eltér a véleményünk, ennyi. Nem kell ezért lehülyézni a másikat. Nekem inkább taszító egy olyan ember aki a saját preferenciáiért lehülyéz egy embert, mint az, aki beteg, de gyógyítható.

2023. márc. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
65%
#7 senkit nem hülyéztem le, de épeszű ember messziről kerüli az ilyen egészségtelen párkapcsolatokat, nem pedig játssza a hőst, hogy majd ő megmenti a beteget. Arra ott vannak az orvosok.
2023. márc. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
61%

#4: Ezt úgy mondod, mintha biztos lennél benne, hogy #3-as az eseted lenne. Valóságban lehet, hogy meg sem mozgatna a gondolat, hogy helyetted (ha jól értem) inkább egy "ilyen" nőt választana.


Mit ér egy férfi azzal, ha nem "ijed meg" a sikeres nőktől, de nem kell nekik?

2023. márc. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%
#9 azért nem értem, mert rajta kívül több ilyenről is tudok. Pl. van egy top manager ismerősöm, aki 7 évig volt együtt egy kattos nővel, akit ő majd persze meggyógyít, a hős…a végén a nő kalapáccsal verte szét a faszi házát és a zárt osztályra került. Akinek ez kell, azt nem tudom sajnálni, csak nem értem🤣Mert ez a csávó is választhatott volna épeszű nőt, mégis inkább egy ilyen mellett teszi tönkre az életét? Ebben mi a jó?
2023. márc. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!