Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van velem? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Miért nem kellek senkinek? :S

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,nem volt még egy komoly kapcsolatom se.A külsőmmel tudom baj van,kicsit mackós test alkatú vagyok,de már ez ellen is teszek.Humorom meg van meg minden,tudok rendesen komunikálni is de mégsem sikerül semmi:/

Annyira vágyom már valaki szeretetére hogy nem igaz.Ráadásul még jönnek a barátaim is hogy ilyen volt a csajával olyan volt,itt voltak ott voltak,stb:SÉs ez engem nagyon tud zavarni:/

Az alakom miatt néznek le?Vagy miért?Senkinek nem kell már egy mackósabb,nagyobb darab?


u.i.:nem egy kórosan elhízottra kell gondolni:/


2010. okt. 5. 21:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
hát azért a többségük a külsőt nézi,de megértem.Köszönöm szépen a bíztató válaszokat,nagyon jól esik:)
2010. okt. 6. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!