Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van velem? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Miért nem kellek senkinek? :S

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,nem volt még egy komoly kapcsolatom se.A külsőmmel tudom baj van,kicsit mackós test alkatú vagyok,de már ez ellen is teszek.Humorom meg van meg minden,tudok rendesen komunikálni is de mégsem sikerül semmi:/

Annyira vágyom már valaki szeretetére hogy nem igaz.Ráadásul még jönnek a barátaim is hogy ilyen volt a csajával olyan volt,itt voltak ott voltak,stb:SÉs ez engem nagyon tud zavarni:/

Az alakom miatt néznek le?Vagy miért?Senkinek nem kell már egy mackósabb,nagyobb darab?


u.i.:nem egy kórosan elhízottra kell gondolni:/


2010. okt. 5. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

vannak lányok, akik kifejezetten a mackós pasikra buknak. van egy haverom: 182cm 105kg mackós,szőrös,borostás és olyan csajok buknak rá...hát egyet-kettőt néha kölcsönkérnék tőle:P

ha jó humorod van,a kommunikáció is megy az már fél siker.

2010. okt. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem veled van a baj, hanem az emberekkel. Neked csak annyi a bajod, hogy bemeséled magadnak, hogy kevesebb vagy, mint más. Eljön majd az ideje annak, amikor találkozol egy normális, szép lánnyal, akit megérdemelsz és aki megérdemel téged!
2010. okt. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

van benne valami,buliba se nagyon járok,mert nem táncolok meg ilyenek,mert félek h ott is lenéznek a külsőm miatt:/pedig úgy mennék a haverokkal bulikba,ha olyan külsőm lenne mint nekik én is simán leszolítanák egy lányt,de így:/

Remélem minél hamarabb megtalálom,jó lenne már az életemben ezek után egy biztos pont,akire számíthatok és Ő is számíthatna rám:/

Köszönöm mindkettőtök válaszát:)

2010. okt. 5. 22:07
 4/11 anonim ***** válasza:
menj csak buliba nyugodtan, nem muszáj táncolni, vannak ülőhelyek is.. a lényeg hogy mozdulj ki otthonról! így nehéz lesz találni bárkit is. Amúgy mennyi idős vagy? csak mert legtöbb tinilányka inkább a külsőre hajt először, aztán a belsőre (már ha fontos némelyiknek), persze vannak kivételek. De hidd el lesz valakit, csak járkálj el otthonról, és mondtad, hogy már teszel az ellen, hogy mackós vagy, idővel nem leszel az, ha tényleg komolyan sportolsz/gyúrsz.. Fel a fejjel! nem minden csajnak a nyálas pávapasik jönnek be.
2010. okt. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

El szoktam járni,de nem heti rendszerességgel.Havonta kb 1x:$Leülni meg azért nem jó,mert akkor azt hiszik h bepunnyadt vagyok,pedig a haverok közt,a suliban is eléggé életvidám,vigyorgós vagyok.Szeretem a társaságot de ez a lányos dolog valahogy nem akar összejönni:/

Am 18 leszek nemsoká:)

Köszönöm a biztató szavaid:)

2010. okt. 5. 22:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Edzzél sokat, gyúrd ki magad, s ami a legfontosabb ha otthon ücsörögsz és búslakodsz hogy neked miért nincs senkid akkor soha nem is lesz.Tudom hogy miről beszélek, mert egy ideig én is ilyen voltam.Aztán elkezdtem chatelni, bekerültem kórházba is:) és láss csodát máris több ismerősöm lett, lett barátnőm is.Regizz fel társkerikre is.
2010. okt. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

hát most ezt a gyúrás dolgot nagyon elhatároztam.Szeptember óta bicajt használok,csak nagyon fontos eseteben használok kocsit.Most gyüjtöm össze a pénzt a kondira szval tényleg csinálni akarom.:)

Társkeresőre meg nem akarom felrakni magam,mert mi lesz ha ismijeim meglátják,aztán akkor meg jön a röhögés,sbt:S:)

Köszönöm a Te válaszod is:)

2010. okt. 5. 22:28
 8/11 anonim ***** válasza:

jól van, az elhatározás már megvan, kívánom, hogy legyen kitartásod is hozzá!

de a kondi... hát az inkább amolyan tömegnövelő dolog, neked én aero edzéseket ajánlanék. a bicikli nagyon jó!!! azt csináld! plusz futás/úszás.

és persze egy ésszerű táplálkozás. délután 5után már ne nagyon egyél, max gyümölcsöt. és a magas kalóriájú főleg édességekről sem árt lemondani.

Én drukkolok neked, biztos sikerülni fog, csak ne add fel még akkor sem, ha nem megy akadálymentesen!

2010. okt. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A legkevésbé se érdekeljen hogy mit szólnak az ismerőseid.Semmi különleges nincs abban ha regisztrálsz társkeresőkre.Ne foglalkozz azzal mások mit mondanak.Nincs elég önbizalmad.
2010. okt. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A te korodban már a azért nem minden lány a külsőt nézi szerintem. Én azt mondom, hogy te érezd magadat jól a bőrödben. Legyél nyitott, és mint oly sokat mondták előttem, járj el helyekre. Mutasd meg a benned rejlő macsót :P.

Egyébként én sosem néztem a külsőt nagyon a pasikban ( talán tizenéves korom elején) nekem mindig az volt a fontos, hogy jófej legyen és törődjön velem :)

Kívánok sok sikert neked:)

2010. okt. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!