Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számítanak ezek egyedtalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számítanak ezek egyedtalan valamit?

Figyelt kérdés
Van egy nő egyáltalán nem az esetem. Mikor mi találkoztunk és elkezdtunk beszélgetni gondoltam egye fene miért ne szórakoznak egy kicsit. Úgy áltam a dolgokhoz dugunk egy kicsit aztán csá. De a dolgok nem így sültek el. Egyre jobban kezdtem belé esni és már nem csak dugni akartam. Élveztem hogy végre valaki akivel jól érzem magam kell a társasága és mikor nincs itt velem alig várom h találkozunk. 1 hónapig napi szinten szinte talalkoztunk randiztunk. 6 hónapja vagyunk együtt és úgy érzem soha nem volt még ilyen jó senkivel sem. Néha vissza gondolok az előző kapcsolataimra és azt gondolom h úr isten az elozok nem is voltak párkapcsolatok. Olyan érzésem van hogy végre egy normálisan parkapcsolatban vagyok. Alig várom h talalkozunk végre oda figyelek valakire jó vele beszélgetni és a szex is istenni.

2023. jan. 30. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivan?
2023. jan. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked mi is a problémád? Hogy jól érzed magad valakivel? Mi a kérdés amúgy?
2023. jan. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
"egyedtalan"?
2023. jan. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen, hogy nem kimondottan az eseted, ha jó vele. Örülj neki, hogy minden ennyire szuper, ne gyárts problémákat, mikor nincs is.
2023. jan. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugi majd elmúlik
2023. jan. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Én is azt gondolom hogy örülj neki és legyetek boldogok. 🙂
2023. jan. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
Feleségül venni nem a legszebb nőt kell, hanem aki a legszebbé teszi az életedet.
2023. jan. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen
2023. jan. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!