Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számítana érvként, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számítana érvként, hogy megtartotok egy alkalmi kapcsolatból származó babát az apa kérésére, mert az apáról kiderül, hogy amúgy nagyon jómódú?

Figyelt kérdés

Tehát alkalmi kapcsolatból teherbe esel a húszas éveid legvégén, van egy egész szépen ívelő karriered, és elvagy egyedül, nem szeretnéd vállalni, de korrekt vagy, ezért felkeresed a férfit, és mondod neki, hogy ez van.

Az ő reakciója viszont teljesen más, már 30 fölötti, egyedül él, és szeretné, hogy megtartsd a magzatot, és erre "érvként" bemutatja, hogy több (sok) ingatlanja van, befektetései, gond nélkül tudnátok élni.


2022. szept. 15. 13:36
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
(Férfi vagyok, lehet esetlenül fogalmaztam meg, egy közeli cimborán próbálta ezzel meggyőzni a hölgyet nemrég. Számomra teljesen racionális, viszont emiatt is picit embertelen is. Kíváncsi vagyok mások véleményére)
2022. szept. 15. 13:38
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. szept. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A férfiről látszik, hogy felső-középosztálybeli, értelmiségi, de nem jár soktízmilliós autóval vagy nem hord 5 milliós órákat, ez a tipikus szürke jólöltözött tömegbe belesimuló arc, viszont sokszáz, ha nem milliárdos vagyona van, elvileg ezt prezentálta a hölgynek érvként.
2022. szept. 15. 13:39
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. szept. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartanám meg és főleg nem kötném össze az életem egy alkalmi kufircos "ismerőssel".

Ha amúgy nem akarok gyereket és/vagy a karrier miatt nagyon rosszkor jön, akkor egyértelmű lenne a kérdés, bármit is akar a pasi.

Ha amúgy nem lenne bajom azzal, hogy megtartsam, akkor eleve nem jelzem a pasinak a helyzetet, csak megszülöm "apa nélkül" a gyereket.

Semmilyen esetben nem hiányozna, hogy a pénzeszsák, akivel csak kefélni járok össze, dirigálni akarjon.

2022. szept. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Attól az a gyerek még ott marad nekem minden napra.

2022. szept. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szeretném megtartani a gyereket, akkor nem is fogom. Egy gyerek sokkal nagyobb felelősségel jár, mint pusztán az anyagiak.

Ha megtartanám, akkor viszont biztos egy komoly és hosszútávú párkapcsolatba szülnék gyereket. Igazából azt se tudom magamról elképzelni, hogy egyéjszakás kalandnál ne védekezzek. Hatalmas nagy felelőtlenségnek tartom.

2022. szept. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem a saját életem fontosabb, mint az alkalmi szexpartner kérése és az embrió, ami még magzati stádiumba sem ért el.
2022. szept. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

En igent mondanek, de 20-as eveim vegere amugyis szeretnek egy gyereket meg szeretek egyedulallo lenni, szoval ha megtehetnem vallalnam az egyedulallo anya szerepet is. Ezert nekem igy, hogy a gyereknek jo jovo is van biztositva csak meg jobb is lenne.

A kerdesben szereplo no elvileg nem akarja megtartani, de szerintem maskulonben nem kereste volna fel a volt alkalmi partneret. En csak siman elmennek akkor abortuszra, de nem keresnem meg az egyejszakasomat.

2022. szept. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom, mert én meg egyébként sem vetetném el.
2022. szept. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!