Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számítana érvként, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számítana érvként, hogy megtartotok egy alkalmi kapcsolatból származó babát az apa kérésére, mert az apáról kiderül, hogy amúgy nagyon jómódú?

Figyelt kérdés

Tehát alkalmi kapcsolatból teherbe esel a húszas éveid legvégén, van egy egész szépen ívelő karriered, és elvagy egyedül, nem szeretnéd vállalni, de korrekt vagy, ezért felkeresed a férfit, és mondod neki, hogy ez van.

Az ő reakciója viszont teljesen más, már 30 fölötti, egyedül él, és szeretné, hogy megtartsd a magzatot, és erre "érvként" bemutatja, hogy több (sok) ingatlanja van, befektetései, gond nélkül tudnátok élni.


2022. szept. 15. 13:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
49%

Tessék, kérdező, készítheted a statisztikát az igen - nem válaszok alapján: pénzért sem fogsz tudni bárkit / bármit megvenni.

Mellesleg alapból sértő és megalázó az ajánlatod.

2022. szept. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%

A kérdésben ott a válasz: "nem szeretnéd vállalni". Tehát nem akarom. Én nem akarom. Szó nélkül vetetném el, nem is szólnék ennek az egyéjszakásnak. Minek? Én nem akarom, akkor nem lesz.

Amúgy elrontottad azt a a részét a történetnek hogy ez az illető egy képzett, jól kereső nő, tehát az sem motiválhatja mint a telepi Dzsenifert, hogy ezzel majd megoldja az életét.

Értelmes lány/nő nem cseszné el úgy az életét hogy utána ki legyen szolgáltatva egy baromnak aki úgy viselkedne vele mint egy földesúr a felcsinált cselédjével. Akkor szülünk ha szeretjük az apát és vele akarunk élni. Vagy ha mi magunk akarjuk a gyereket és el is tudjuk tartani. A kérdésben csak a második valósulna meg, mert a képzeletbeli nő amúgy nem akarna gyereket.

(Zárójelben: nem lennék terhes kalandból mert védekezem, ha valami gikszer van akkor meg eseményutáni.)

Ééés még mielőtt jönne a gyilkosfemináciri*bancozás a lazán idelökött "szó nélkül elvetetném"-emre, egy (hamarosan) kétgyerekes anya vagyok. De így, ilyen helyzetben nem szülnék, soha.

2022. szept. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem. Ha a gyerek nem tervezett, akkor nálam szóba sem jöhet, pláne akkor, ha a kapcsolatunk sem stabil az illetővel. Egy rokonom férjezett, de a gyerek becsúszott. Végül úgy döntöttek, hogy megtartják (30 év alatti fiatalok). Látom, hogy mit kínlódnak, mert a gyerek nyűg nekik. Apuka nem foglalkozik a gyerekkel, anyuka persze kivan, mert nem bírja, mellette pedig mennének nyaralgatni, kirándulgatni, bulizni stb. És ez egy házasságba született előre nem tervezett gyermek. Mi terveztük a kislányunkat, nagyon akartuk és bár nehéz, de stabil kapcsolat és alapos megfontolás nélkül nem mentem volna bele akkor sem, ha gazdagok lennénk.
2022. szept. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Sajnos, több okból se tudom elképzelni a helyzetet, mert lehetetlen, hogy ilyen történne velem:

1. Nincsenek alkalmi kapcsolataim.

2. Ha lennének, biztos megtartanám a gyereket, de az is biztos, hogy nem szólnék róla az apjának. Ha pasinak nem kellett, akkor apának meg annyira se kéne.

3. Régen túl vagyok már a húszas éveimen.

2022. szept. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!