Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak ilyen csoportok, oldalak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ilyen csoportok, oldalak?

Figyelt kérdés
Szóval, olyan csoportokat, oldalakat keresek, ahol van tegyük fel 30-40 ember és mindenki azért tartózkodik ott, mert alkalmi kapcsolatokat, egyéjszakás kalandokat keres és az ott lévő 30-40 ember, mint egy nagyobb közösség váltogatja a partnereket, de közben jóban vannak. Esetleg tudtok ilyen csoportokat? :D (tudom, kicsit lehetetlen a dolog, de egy próbát megért)

2021. jún. 5. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen oldalak, de nyilván nem publikusan működnek.
2021. jún. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
biztos vannak, de oda csak meghívás alapján lehet bejutni. téged, noname jancsikát nem fognak bevenni.
2021. jún. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 *juliskát
2021. jún. 5. 16:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van, csak akkor koppannak amikor kiderül, hogy mind a 40 férfi és "kolbászfesztivál" van.


Tudod, mint a viccben amikor az ausztrál redneck meglátogatja a szomszéd srácot a semmi közepén (egymástól is kilométerekre laknak) meghívja a "bulijába" és közli vele, hogy nagy italozás, buli és szex is lesz. Aztán mikor a másik visszakérdez, hogy hogyan öltözzön, közli vele a "meghívó", hogy "mindegy, csak mi ketten leszünk"

2021. jún. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

engem nőként érdekelne ilyen csoport. +1 Juliska

Amúgy miért nem csinálunk mi egy ilyen csopit kérdező? Meg lehetne szűrni kiket veszünk be.

2021. jún. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

#5- engem is érdekelne, éppen ezért kérdeztem. Csak az a baj, hogy elég sok időt elvenne, egy ilyen és az embereket is meg kellene rendesen szűrni..,de simán benne lennék :D

2021. jún. 5. 17:40
 7/8 anonim ***** válasza:
#1 és #2: hol szerveződnek ilyen csoportok?
2021. jún. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%

Én is benne lennék.


Jancsi

2021. jún. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!