Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Drama az eletem mit tehetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drama az eletem mit tehetek?

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy volt egy baratnom es amikor meg megvolt az elejen kb 2 honapig nagyon jol megvoltunk aztan negy honapon keresztul azt akarta hogy csak baratok legyunk aztan lattam mennyire kinozom mert kozvetetten mar szakitani akart de en nem engettem akkor amikor azt mondta hogy legyunk baratok . nagyon szerettem es rajottem hogy el kell engedjem nem okozhatok neki tobb fajdalmat. elengedtem . par honapig baratok voltunk ezalatt talalkoztunk majdnem olyan gyakran mint addig egyszer mondtam neki hogy en meg mindig szeretem es akkor o akaratlanul azt mondta hogy ' en is szeretlek' es elgondolkozott . nemreg azt irta hogy en nem ertem meg es hogy regen ez a kapcsolat nem olyan volt mint most . az uzenet ota hozzam se szol es en rakerdeztem hogy miert? azt mondta hogy en nem ertem meg es nincs mit mondania uzenetet hagytam neki hogyha azt akarja beken hagyom nem zavarom tobbet . azota nem beszeltonk se szemelyesen se mashogy.

meg mindig nagyon szretem az eletemet adnam erte .


2010. okt. 3. 22:26
 1/7 Holdtündér ***** válasza:

Ez neked dráma? Tudnék én neked jobbat mesélni. :)


Csak nem tudom mire vagy kíváncsi...

2010. okt. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szamomra drama es valaszt szeretnek nem kritikat
2010. okt. 3. 22:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Irj egy szindarabot, es add elo amator szinitarsulattal!
2010. okt. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
oh happy dagger! this is thy sheath. there rust, and let me die.
2010. okt. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ennél én is tudnék nagyobb drámát

speciel az utolsó egy évemről könyvet is írhatnék, ami talán még bestseller is lenne :D

Nah de sztem hagyd a lányt békén. Ha akar vmit úgy is megkeres majd. Az meg ha lógsz rajta meg zaklatod nem biztos hogy pozitívként hat. Konkrétan én sem szeretem ha egy srác rám van tapadva.

2010. okt. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

esetleg van eselyem hogy meg osszejojon a dolog?

foleg ha o egyedul akar lenni egesz eleteben legalabb is ezt mondja

2010. okt. 3. 22:40
 7/7 anonim ***** válasza:
ahh gondolom tinilányról van szó... akkor nem meglepő h ilyet mond :) hagyd egy kicsit, ne nyagázd
2010. okt. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!