Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek találok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek találok ilyen lányt, vagy a mostani fiatalság a tökéletes ellentétem? Bővebben lenn. Fiúk, lányok válaszát egyaránt várom

Figyelt kérdés

Na szóval:


17 éves vagyok (1 hónapon belül 18), és még sosem volt barátnőm.


- Nem járok diszkóba, sőt egyenesen kiráz tőle a hideg

- Többre értékelek egy sétát, filmnézést, és hasonló privát programokat, minthogy beüljek egy kocsmába még 10-15 ismerőssel/ismeretlennel


A baj csak ott kezdődik, hogy a legtöbb lány akit ismerek, az a tipikus "menjünk a diszkóba", állandóan pörög, mehetnékje van, én pedig tanulok, dolgozok, és mellette csinálom a jogsit (kocsi), vasárnap 4:30kor kell kelnem (hajnalban) így gondolhatjátok, hogy mennyi kedvem van szombat este bulizni menni, pénteken pedig nem nagyon van buli.

Plusz teljes mértékben kizárom az alkoholt (nem tetszik, pedig már ittam nemegy félét) akár családi programról, akár osztálykirándulásról (!!) van szó, például nemrég voltunk osztálykiránduláson, és betértünk egy kocsmába is, de én nem ittam semmit, míg a többiek előtt ott volt az üres korsó, elég hülyén éreztem magam, de ha nem kell, nem hagyom, hogy rámerőltessék.


Véleményem szerint, az ilyen embert nevezik gyökérnek a mostani lányok?!


A számomra ideális lány 15-17(18) éves, kinézet annyira nem számít, de legyen ápolt, nem az a fő szempont, ne legyen "hiperaktív" (mindig csak a bulizás), ne mindig a haverjaival akarjon lenni, és legyen benne kicsit személyesebb programokba is, pl. közös kirándulás, vagy akár egy romantikusabb nap egy fürdőben pl., ezt sokkal jobban értékelem, mint egész éjszaka diszkóban dudorogni általam 80%ban utált zenékre, egy rakás idegennel.


Nem vagyok antiszociális, de néha nem sok kedvem van kimozdulni, ha mégis akkor sem 10-15 emberrel.


ÉÉÉS Ami a legelszomorítóbb, hogy azt vettem le a szüleim, és a rokonaim viselkedéséből, hogy azt hiszik, hogy meleg vagyok.

Ezt valószínűleg azért hiszik, mert amikor kimozdulok akkor is csak fiúkkal, lánnyal nagyon ritkán (melyik lánnyal lehet összehozni egy biciklizést, vagy kosarazást :))


Nagyon kevés olyan lánnyal találkoztam aki ezeknek a szerintem nem teljesíthetetlen (erre is kérek véleményt) elvárásoknak megfelel, de sajnos más srác is tudja, mekkora kincs az ilyen lány, és már mind foglalt.


Mi a véleményetek?

Van ilyen lány, aki szabad? (Kiváncsiságból a haveri körötökből)

Csak szerintem teljesíthetők ezek a követelmények, sőt, szerintem egy olyan lány aki vinni fogja valamire az életben, az ezeknek az elvárásoknak megfelel.


És amire még kérek véleményt, ez a meleg dolog, engem nagyon felidegesít, és bánt, hogy azért, mert nem akarok mindenféle sarki ku***val lefeküdni, azért már meleg vagyok. Nem jobb lenne nekik is, ha egy szép, okos lánnyal vagyok együtt sokáig mintha hetente váltogatnám a könnyűvérű lányokat?



Őszinte véleményeket várok, a negatív kritikát is elviselem!


Köszi, hogy végigolvastad, és köszi a választ!

17/F


2010. okt. 3. 22:11
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
Én a neked való lány voltam 19 éve...Azóta másodszor mentem férjhez,két gyönyörű gyermekem van.Kitartást!Kicsit nehezebb párt találnod,kevesbb a lehetőséged,de ami késik,nem múlik!
2010. okt. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:

Az kimaradt, hogy az ez után válaszolók nemet, kort írjatok.


Mint olvasom a kommenteket kiderül, hogy nagyon kevés ilyen lány, van és ez a baj a mai társadalommal ...


A megmagyarázásról: nyíltan nem mondták még ki, meg szerintem hülyén nézne ki elmagyarázni, hogy nem vagyok meleg, inkább meghagyom azt a pillanatot, amikor beállítok egy okos, tünemény lánnyal (gondolom a szülők legnagyobb megdöbbenésére) :)

2010. okt. 3. 22:46
 13/51 anonim ***** válasza:
te hova valósi vagy?
2010. okt. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:
Csongrád megye
2010. okt. 3. 22:48
 15/51 anonim ***** válasza:

Pont ilyen vagyok azt kivéve hogy én kicsit többet lógok haverokkel, néha bulizok, és iszom.

Az egyetlen lány akit ismerek és megfel nekem, annak meg úgy tűnik, hogy nem kellek.

F/16

2010. okt. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:

Szia deta!

Szintén szolnoki, hozzád hasonló 16 éves srác vagyok. Majd rád írok szerintem valamikor.

2010. okt. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
látod? itt vagy. az ideálom és ennyire messzi vagytok...szolnokon ilyenek mint te nincsenek???
2010. okt. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:

Sokmindenben hasonlítok rád...:S :'(


17/F, Csongrád megye

2010. okt. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:

Én is nagyon hasonlítok hozzád. A kérdésedre válaszolva, biztos van, én is ilyet keresek. Öööh, hát úgy cirka 4-5 éve. Azért ne add fel a reményt, én sem teszem :-)


22/f


(vagy olyan lenne az ilyen csaj, mint az indián síugró? :D)

2010. okt. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
írj légyszi
2010. okt. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!