Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ellenzékiek, járnátok fideszes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellenzékiek, járnátok fideszessel (ha csak ezt a szempontot nézzük), illetve fideszesek, járnátok ellenzékivel?

Figyelt kérdés

2023. jan. 28. 18:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem. Nevezzük fideszesnek vagy nevezzük szexista, homofób, tudományellenes, xenofób, pedofil értékrendnek, nekem mindegy, de nem fér bele ilyesmi a páromtól. A szülesztés miatti nyaggatás pedig végképp nem. Nem férnek bele azok a megnyilvánulások egy kapcsolatban, amiket a Fidesz képviselőjeitől hallottam. Kb egy mondatot nem tudtak mondani az elmúlt 10 évben, amivel ne basztak volna fel.
2023. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
87%
Soha nem járnék fideszessel mert napi szinten bsznám föl az agyamat azon hogy hogyan lehet valaki ennyire hülye. Tisztelet nélkül meg nincs szeretet, szerelem, egészséges kapcsolat.
2023. jan. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
4%

Nem vagyok fideszes, de ellenzéki sem. Elképesztőnek tartom, hogy emberek mennyire fel tudják b.szni magukat a politikán. :D

Komolyan ettől teszitek függővé egy másik ember értékét? Emiatt hajtanátok el egy minden bizonnyal értelmes embert az életetekből, akit még esetleg szerethetnétek is? :D

Eskü mindkét oldalt ki kellene küldeni a földesútra 40fokban és egész nap: szaladjatok balf.szok, vissza se gyertek! :D

2023. jan. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi szavazatokat és válaszokat. Érdekes, hogy egy nő sem szavazott arra, hogy járna másik oldalon levővel. Eddig ha jól látom a “legelfogadóbbak” a másik oldallal szemben a fideszes férfiak, aztán az ellenzéki férfiak, majd (mint, ahogyan már fentebb is meg lett említve), az ellenzéki és fideszes nők fej-fej mellett állnak az utolsó helyen.
2023. jan. 29. 13:33
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
#14 kiegészítésként: én voltam az első válaszoló, aki hajlandó volt belemenni ilyesmibe, és nő vagyok. :)
2023. jan. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 jpeacefuler válasza:
35%
Röhögök ezen a sok Fideszezésen meg kormányellenes kérdéseken és hozzászólásokon. Mennyi idő eltelt már a választások óta és sok embernek még mindig nem sikerült benyelni az eredményt. Durva. Pedig nem egészséges napi szinten az őrlődés meg a düh. Ezt el kell engedni, mert felemészti az embert a keserűség. Ezt most tényleg jó szándékkal mondom. Nem Fideszesek meg nem Fideszesek vagyunk, hanem egyenrangú magyar emberek.
2023. febr. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
87%

Nem, én elvárnék egy bizonyos értelmi szintet, és egy ilyen értelmi szinten lévő ember nem szavazni a fideszre.


#13

"Komolyan ettől teszitek függővé egy másik ember értékét? Emiatt hajtanátok el egy minden bizonnyal értelmes embert az életetekből, akit még esetleg szerethetnétek is?"

Ha bizonyos párt(ok)ra szavaz, akkor nem értelmes, így kiesik. Pl. bizonyos pártok esetén egyenértékű az arra a pártra való szavazás azzal, hogy kb. azt kérdezed, hogy lapos Föld hívővel járnál?

Pont ennek ténye miatt lehet tudni, hogy nem értelmes.

2023. febr. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 bjani10 válasza:
40%

#16

Ott a pont!! 👍

2023. febr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Jaj, 6:46-es jpeacefuler, te is biztos egy Fidesz csicska vagy, aki nem is tekinthető embernek. Az ellenzéki emberek teljes joggal gyűlölnek minden fideszest, meg amúgy is nem ők hanem a fideszesek gyűlölködnek folyton.
2023. febr. 2. 19:00
 20/22 anonim ***** válasza:

#16

"Mennyi idő eltelt már a választások óta és sok embernek még mindig nem sikerült benyelni az eredményt. Durva"

Tényleg az. Gyurcsány 12 évvel ezelőtt volt utoljára hatalom közelében a fideszesek mégsem tudnak másról beszélni.

Lenyelhetnék már, hogy 8 évig ott volt. Elég szánalmas.

2023. febr. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!