Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ellenzékiek, járnátok fideszes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellenzékiek, járnátok fideszessel (ha csak ezt a szempontot nézzük), illetve fideszesek, járnátok ellenzékivel?

Figyelt kérdés

2023. jan. 28. 18:02
A kérdező szavazást indított:
Ellenzéki nő vagyok és járnék fideszessel
Ellenzéki nő vagyok és nem járnék fideszessel
Fideszes nő vagyok és járnék ellenzékivel
Fideszes nő vagyok és nem járnék ellenzékivel
Ellenzéki férfi vagyok és járnék fideszessel
Ellenzéki férfi vagyok és nem járnék fideszessel
Fideszes férfi vagyok és járnék ellenzékivel
Fideszes férfi vagyok és nem járnék ellenzékivel
40 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam, abszolút nem működött.
2023. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
38%
Fideszes férfi vagyok és nem járnék fideszes nővel.
2023. jan. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem vall szélsőséges nézeteket, akkor számomra nem lenne kizáró ok. Párommal is volt, hogy más pártra szavaztunk, pedig amúgy eléggé hasonlítunk. Meg tudtuk beszélni bármilyen vita nélkül, megértettük egymás álláspontját, semmi probléma nem volt belőle.
2023. jan. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
Nem járnék, max ha konkrétan NER tag, egy mezei buta Fideszest nem tudnék komolyan venni. Nyilván ha már előnyöket élvez az illető, mert párttag, az más. Jó pénzért szívesen nyilatkozok én is olyanokat, hogy a nőnek konyhában a helye, miközben Hawaii-on süttetem a hasam. :DDD
2023. jan. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ellenzéki vagyok. Nem ez alapján válogatok, de sosem sikerült még Fideszes férfival összejönni, és szerintem ennek megvan az oka.

Férjemmel is elég későn került szóba a politikai hovatartozás, de nem Fideszes, aminek örülök:D

2023. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
31%
Férfi vagyok,fideszes csajt szopatnák
2023. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%

Hát.. tag vagyok a "nem szexelek fideszessel" csoportban, szóval járás lehet, de szex az nem lesz.

F

2023. jan. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
31%
Én is csak oráloztatnám a fideszes ribiket
2023. jan. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
61%
Nem állna fel rájuk. :(
2023. jan. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
46%
Szentkirályi Alexandrára sem?
2023. jan. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!