Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lányról van szó (fiatalok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lányról van szó (fiatalok vagyunk :D ), mit tegyek ha vissza akarom kapni?

Figyelt kérdés
csak rá birok gondolni és régebben már jártunk... én újra szeretném kezdeni, de nemtom hogy neki okés-e 1 évvel idősebb vok(de mégy igy is NAGYON fiatal 13/F)...tehát 5leteket, udvarlási tanácsokat és hasonló dolgokat irjatok léccy...
2010. okt. 3. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
legózz,Ryan10!
2010. okt. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az csak 12éves korig ajánlott.. bár van egy haverom aki 14éves és még mindig nyomja...amugy utálok legozni...
2010. okt. 3. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdésnek talán hanyagolnod kéne az "5let" és "léccy" kifejezéseket...
2010. okt. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
meglesz... de most jöhetnek az ötletek is ne csak a baszogatás.. :D (nem mintha zavarna)
2010. okt. 3. 20:56
 5/7 A kérdező kommentje:
valaki irjon már létszives mert unatkozok...
2010. okt. 3. 21:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Oké,első vagyok,próbálom komolyabban.Ő az első barátnőd,gondolom.Hagyd a fenébe!Úgyis minimális az esélye,hogy egész a felnőttkorotokig együtt maradjatok.Szerintem,te csak a szerelem érzésébe vagy szerelmes.Remélem érted.:D Szóval,szeretnél egy barátnőt,szeretnél vele sétálni,meg fagyizni,hülyülni,smárolni,etc.Keress valaki mást!Rengeteg szép lány járkál az utcán.Hajrá!
2010. okt. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

na végre valami értelmes ember :D

köszi... amugy valoszinüleg igazad van,köszi mindent csá

2010. okt. 4. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!