Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi gátolhat meg az ismerkedésben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi gátolhat meg az ismerkedésben?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 03:12
 1/6 A kérdező kommentje:

szórakozóhelyen nem merek odamenni ismerkedni a csajokhoz(mert félek az elutasítástól és én azt kudarcként fogom fel), meg a házban(panelban lakok) is tetszik 3 csajszi, de egyiket se mertem még leszólítani.

F/22

2010. okt. 3. 03:12
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából bármi... vagy épp semmi. De ez a hozzáállás eleve nem jó, hogy gátló tényezőket keresel.

Ha túl visszahúzódó vagy, az persze nem előny, ahogy az sem, ha mindig otthon ülsz. De erre meg mondhatnám, hogy neten is lehet ismerkedni... (párom és én jó példa)

2010. okt. 3. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem teszel semmit,nem fog történni semmi.Ne becsüld túl ennyire a lányokat,abban a korban vagy,amikor nem nagyon mondanak nemet.A házban lévő csajt célozd meg.Lehet hogy van valakije,vagy félénk,gátlásos,ritka az az eset amikor a férfit önmagáért utasítják el.

Először ismerkedj,az ellen nem lehet kifogásuk.

2010. okt. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot! :-))
2010. okt. 3. 14:05
 5/6 anonim válasza:
Fel a fejjel fiatal barátom!Ne legyenek gátlásaid,csak bátran.Nem kell félni a lányoktól.Udvariasan szólítsd meg őket,és akkor nem lesz baj.
2010. okt. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi.

ott ismertem meg a mostani barátnőm, ahol nem is számítottam rá. :P

2010. okt. 13. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!