Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy akinél egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akinél egy kis esélyt látok, össze akarok vele jönni? :O

Figyelt kérdés
Nagyon zavar engem, hogy minden hülye fiúval képes lennék összejönni, akár csúnya, szép (najó a csúnyákkal azér nem:D) de még a nem is olyn helyesekkel is >.< volt egy srác összejöttünk aztán miután megvolt az első csók, rájöttem hogy egy gusztustalan disznó XD. Ezen a "vágyon" hogy lehetne csillapítani?:D
2010. okt. 2. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszerű: Egy kiéhezett kis k*rva vagy,aki szórakozik a pasikkal,és éretlen..:)

Neked egy ideig nagyon nem kell pasi,mert egyszerűen nem tudod komolyan venni ezeket a dolgokat..:)

Gondolom 13-14 éves vagy...

Üdv,15/L ;)

2010. okt. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem meg pont nem vagyok aazz:D komolyan tudok venni egy kapcsolatot, és szerintem pont hogy az van hogy kell egy nekem hogy kiéljem magam :D értitek
2010. okt. 2. 10:50
 3/4 anonim válasza:
Mekkora szavak egy 15 éves szájából...
2010. okt. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Rájöttem, hogy egy gusztustalan disznó" De nagy :D:D

Egyszerű, csak olyanokkal kezdj el komolyabban ismerkedni, akik tényleg bejönnek, külsőre is meg azért belsőre is. Ha már eleve nem is igazán tetszik a srác, abból úgyse lesz semmi (általában), veszett ügy, kár randizgatni, mert így csak a fiúnak lesz rossz.

2010. okt. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!