Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes újrakezdeni?

Figyelt kérdés
Sziasztok tudom minden eset más, én 2 évig voltam eggyütt az exemmel, kb 9hónapja szakítottunk. Most vissza akar hódítani. Anyukám azt mondja hogy nem jó ötlet újrakezdenem vele. Beszélgettünk és az a helyzet, hogy egyikőnk se talált olyasvalakit aki megfogott volna. A probléma ami miatt szakítottam az volt, hogy vannak rossz tulajdonságai, pl.kötekedős, piszkálódós, túlzottan irányítani akar, mindenbe beleszólni. De én is hibás voltam a kapcsolatban. Viszont sok veszekedésünk volt. Nemtudom érdemes-e újrakezdeni. Állítja nagyon hogy belátta a hibáit és megváltozott. Nemtudom. Ti mit gondoltok mit tennétek a helyemben?

2022. dec. 14. 18:13
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Jo igazatok lehet nem erdemes kockaztatni

Valoszinu ha ennyire ember mondja ugyanazt van benne valami

2022. dec. 14. 22:23
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Alleluja!
2022. dec. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Azért vannak kivételek. Én újrakezdtem 3 éve működik.
2022. dec. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!