Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes újrakezdeni?

Figyelt kérdés
Sziasztok tudom minden eset más, én 2 évig voltam eggyütt az exemmel, kb 9hónapja szakítottunk. Most vissza akar hódítani. Anyukám azt mondja hogy nem jó ötlet újrakezdenem vele. Beszélgettünk és az a helyzet, hogy egyikőnk se talált olyasvalakit aki megfogott volna. A probléma ami miatt szakítottam az volt, hogy vannak rossz tulajdonságai, pl.kötekedős, piszkálódós, túlzottan irányítani akar, mindenbe beleszólni. De én is hibás voltam a kapcsolatban. Viszont sok veszekedésünk volt. Nemtudom érdemes-e újrakezdeni. Állítja nagyon hogy belátta a hibáit és megváltozott. Nemtudom. Ti mit gondoltok mit tennétek a helyemben?

2022. dec. 14. 18:13
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mindenkivel van valami problema. Olyat meg nem lattam hogy na, tokeletes, semmi gond.
2022. dec. 14. 19:40
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs is, de különbség, hogy valaki pl lustabb/butabb vagy azzal telt el az együtt töltött idő, hogy veszekedtetek, piszkalt, leépitette az önbizalmad stb.
2022. dec. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
96%
Igen. Tökéletes nincs, nem is lesz. Csak éppen neked már egyszer nem felelt meg ez az ember. Most szerinted mitől lenne más? Mert azt mondja?Igen, a szép szavak hangzatosak, csak éppen nincsen mögöttük semmi.
2022. dec. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Hat igen ez is jogos. Ilyenkor lenne jo jovobe latni.
2022. dec. 14. 19:52
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Na jó lányka… Mindenki leírta ide, hogy NE NINCS ÉRTELME, de te jössz itt ezekkel a “mindenkivel van probléma” szöveggel. Az a bajod, hogy nem azt kapod amire vártál.. pl.: “jaj persze megérdemel még egy esélyt tuti változott, sok sikert csajszi” stb.. dumákat.. Az írásosból is látszik, hogy újra akarod azt a kapcsolatot! Akkor hajrá, fussatok neki még 1x! De aztán olvasd vissza a válaszokat amint újból szakítotok és egy “Bocsánat, igazatok volt.” mondatot biggyessz már majd ide!
2022. dec. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
96%

Különben azért, mert most nincs senkitek még nem kellene összejonni, hiszen mindkettőtöknek a kapcsolat amolyan ugrodeszka, pótlék, ha nincs ló jó a szamár is lenne.

Akkor inkább maradjatok egyedül, idővel jöhet olyan alany, aki nem ezeket a pozíciókat töltené be.

2022. dec. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
83%
Tökéletes? A párom 20 év alatt párszor agyon akart ütni és én is őt. Na de nem tettük. Mindig a jobb kell. Menj vissza azt nyafogj majd milyen rossz.
2022. dec. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
96%

Egy anya nem hiszem rosszat akarna a lányának. Nagyobb a tapasztalata.

Engem semmi nem köt hozzád, mégis azt mondom, ne játssz az alvó oroszlán bajuszával.

Engedd el, és legyél türelmes. Jönni fog.

2022. dec. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
95%
Változhatott a gondolkodásmódja, úgy gondolja változott. De nincs rá gyakorlati példa és nem is lesz, legalábbis nem melletted. Lenne egy felemelő pár közös hetetek és utána megszokásból ugyanúgy fog bánni veled, mint szakítás előtt.
2022. dec. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor most elmondom a saját tapasztalataim ezzel kapcsolatban. Megtörtént a szakítás, aztán pár hónap múlva megint találkozás, megbeszélés anno miért nem működött. Szinte ugyanezek voltak a problémák, amiket a kérdésben felsoroltál.

Lényeg a lényeg, megbeszéltük, hogy min kellene változtatni. Azt mondta, hogy igazam van belátja és ő már egy más ember stb meg minden mézes mázas duma.

Aztán megint ujrakezdés.

Hát mondanom sem kell ideig óráig normálisan tudott viselkedni, aztán újra előjöttek azok a dolgok ami régen.

Aztán egy konfliktus alkalmával kijött belőle, hogy ő csak azért mondta, hogy megváltozott, mert tudta, hogy akkor újra összejövök vele, de ő ezeket nem úgy gondolta.

Magyarul bevallotta, hogy csak manipulált.

Ugyanígy, ahogy nálad is anyum is ellenezte, próbálta felnyitni a szemem, de nem fogadtam meg a tanácsát. Sajnos. Utólag már beláttam az ég adta semmi értelme nem volt ujrakezdeni.

Ezt csak azért írtam le, hogy lásd van ilyen is.

Én a helyedbe biztos nem kezdeném újra.

2022. dec. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!