Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes újrakezdeni?

Figyelt kérdés
Sziasztok tudom minden eset más, én 2 évig voltam eggyütt az exemmel, kb 9hónapja szakítottunk. Most vissza akar hódítani. Anyukám azt mondja hogy nem jó ötlet újrakezdenem vele. Beszélgettünk és az a helyzet, hogy egyikőnk se talált olyasvalakit aki megfogott volna. A probléma ami miatt szakítottam az volt, hogy vannak rossz tulajdonságai, pl.kötekedős, piszkálódós, túlzottan irányítani akar, mindenbe beleszólni. De én is hibás voltam a kapcsolatban. Viszont sok veszekedésünk volt. Nemtudom érdemes-e újrakezdeni. Állítja nagyon hogy belátta a hibáit és megváltozott. Nemtudom. Ti mit gondoltok mit tennétek a helyemben?

2022. dec. 14. 18:13
A kérdező szavazást indított:
Érdemes
Nem érdemes
30 szavazat
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Még az lemaradt, hogy 25/L (én) és 31/F.

És én szakítottam vele

2022. dec. 14. 18:14
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
Én hallgatnek anyukadra a helyedben.
2022. dec. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Én se kezdeném újra.
2022. dec. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Én nem szoktam ruhát visszavenni a szennyesből, de ahogy érzed.
2022. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
A rossz tulajdonságai nyilván nem múltak el, felesleges ebbe belemenni.
2022. dec. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom.
2022. dec. 14. 18:46
 7/23 anonim ***** válasza:
95%
Nem lenne jó ötlet újra együtt lenni. Felmelegítve csak a káposzta jó. Hallgas anyukádra. Majd jön más. Csak fájdalmas lesz később.
2022. dec. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
67%
7 es vagyok és 40f
2022. dec. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
97%
Ja, megváltozott addig, amíg újra bedőlsz neki. Aztán jön a pofára esés. Az ember jelleme nem változik meg, csak átmenetileg színházi előadást mutat be, amíg meg nem unja.
2022. dec. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
48%

Én is hányszor mondtam, megváltoztam....

Nélküle megy csak a változás, miatta.

Ördögi paradoxon ez.

Így nélküle teljesen máshogy látom, bármennyire is hiányzik tudom nélküle jó most.

Még ha fáj is így a jó.


Tegyetek egy próbát, próbáljatok kevesebbet veszekedni.

Ennyi idő alatt nem feltétlen lesz más az ember érzelmi intelligenciája.

2022. dec. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!