Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos az aggodalmam emiatt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos az aggodalmam emiatt? (Lent)

Figyelt kérdés

Mostanában feleszmélt bennem, hogy talán azért nem kellek a csajoknak, mert nem vagyok elég férfias, és valóban, ahogy végiggondoltam, nem vagyok az :( nem vagyok elég magabiztos, nehezen tudok a sarkamra állni, nem vagyok önálló, a fizikumom is katasztrófa, stb.


én eddig jól éreztem magam így a bőrömben és most is, csak nem tudom, ilyen külsővel és mentalitással lehet-e csajom...


16/f, hamarosan 17 leszek


(amúgy ha ez számít, abban talán férfiasnak számíthatok, hogy nem szoktam borotválkozni az arcomon kívül máshol...)


2010. szept. 30. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
igen.
2010. szept. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Marhaság... ne legyél már egyenpasi! Előbb leülnék beszélgetni egy visszafogottabb sráccal, mint valami ultramenő-hiper-szuper-pasas-vagyok típusúval. Hidd el, egyszer ezért fognak becsülni^^


17/L

2010. szept. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ajánlanám a konditermet, vagy azt, hogy sportolj valamit. Hidd el, megjön az életkedved, fittebbnek, amitől pedig magabiztosabbnak fogod érezni magad, és nem utolsó sorban a testedre is jótékony hatással lenne.

21/L

2010. szept. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

20:02

1. az OK, de a lányoknak a férfias pasik kellenek, ez tuti (nem értek a lányokhoz, de ez azért szerintem elég valószínű)


2. felejtős... a sportot, a mozgást úgy utálom, ahogy van

2010. szept. 30. 20:04
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért nem vagy férfias, mert 17 éves vagy, még néhány évig nem is leszel:(

De mivel ez más 17 évesekre is pont ugyanúgy igaz nem hiszem, hogy számítana.

A magabiztosság, önállóság pedig csak hozzáállás kérdése ezen tudsz változtatni ha elhatározod:)

2010. szept. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha így állsz hozzá, akkor ne is várj csodát :) De a kondiban a súlyzózáshoz nem igazán kell mozogni. Ha ennyire sem vagy hajlandó MAGADÉRT (nem értem, nem is a szomszéd néniért), akkor ez van. Siránkozz még egy sort, hogy brühühü miért nincs barátnőm és miért nincs nekem olyan testem, ami bejön a lányoknak...
2010. szept. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ha annyi pénzem lenne ahányszor ezt mondták már... :D

gondolom, a csajoknak fontosabb a belső, csak hát ugye ez a hülye világ elég érdekesen forog...:S

2010. szept. 30. 20:18
 8/10 Moszuke ***** válasza:

hát érdekes.. én amikor 9ikbe mentem jó pár srác volt aki férfias volt (14-16évesek ugyebár)

ha te 17évesen punnyadt vagy később se leszel más.


de ringasd csak magad abban az álomba hogy majd találsz egy olyan lányt aki az anti_ultramenő-hiper-szuper-pasas-vagyok ra bukik.


aztán ne álljon félre a szád ha ez a csaj nem az aki neked bejön... de hát mint mindig...... ha nincs ló a szamár is jó.... luk luk csak a keret más.

2010. szept. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon is fontos, hogy egy férfi legyen határozott, magabiztos. Volt egy félénk pasim, nem bírt elintézni semmit, nekem kellett helyette, ha beszóltak neki, csak állt mint egy nyomorék. Eleinte még cukinak találtam, idővel nagyon kiábrándító lett. Ez volt a fő indok, amiért szakítottam vele.

Kezdj el sportolni, legyél magabiztosabb és állj a sarkadra ha kell. Ezt meg lehet tanulni.

2010. szept. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Moszuke, fogalmam sincs, miről beszélsz... nekem egy normális lány kell, nem olyan aki a menőcsávókra bukik, mert én sose voltam az és nem is leszek
2010. szept. 30. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!