Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, jogos az aggodalmam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, jogos az aggodalmam?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, akinek kreol(barnás) bőre van. Úgy gondolom hogy életmódommal semmi gond sincs,teljesen tisztességesen élek (barátom mondta is hogy hát teljesen úgy beszélek mint a többiek, meg nem úgy viselkedek abszolút mint az a bizonyos kisebbség, még stílusomban sem), bár néha attól tartok hogy a lányok egyből elítélnek és mintha inkább direkt kerülnének :S és sokszor olyanokat gondolok magamban hogy inkább "átműttetném magam" csak ne legyen ilyen barna a bőröm :S. Jogos az aggodalmam, ti is így elítélnétek valakit?
2010. jan. 14. 16:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
azok akik elutasítanak téged bolondok, én nagyon szeretem ha egy fiúnak nincs vámpír színe IMÁDOM, és szerintem azért ha valaki abba a bizonyos kisebbségbe tartozik, azért azt meglehet különböztetni, egy olyan sráctól, akinek simán barna a bőre :)
2010. jan. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Csak azokkal foglalkozz, akiket ez nem zavar. Értelmes ember nem ítél bőrszín alapján.
2010. jan. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
1. vagyok, amúgy... gondolj arra, hogy vannak olyanok, nem is kevesen, ráadásul férfiak, akik szoláriumba járnak, mert barna bőrt szeretnének, hidd el, ez csak előny ;)
2010. jan. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást :) csak azért kérdeztem mert már szinte teljesen elvesztettem az önbizalmamat :(
2010. jan. 14. 17:01
 5/15 anonim ***** válasza:
szerintem ez a kor sajátossága, szal pár év múlva lesznek olyan érettek a körülötted lévők, hogy ne ítéljenek el és ne foglalkozzanak vele. apukám is barna bőrű, de ez semmit nem jelent. nyugodj meg, nem lesz semmi gond.
2010. jan. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
a következőktől akik írnak kérhetném, hogy esetleg írjanak kort is?
2010. jan. 14. 17:03
 7/15 anonim ***** válasza:
héééé, ne merd elveszteni az önbizalmad!! a barna fiúk szexik, én egyáltalán nem szeretem a hófehérkéket!
2010. jan. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
18/l voltam fentebb :P
2010. jan. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszenek a barna bőrű fiúk 21/L
2010. jan. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én mint fiú csak annyit tudok hozzáfűzni a dologhoz, hogy van egy arab osztálytársam, és feszt csajokkal beszélget, szóval ez nála nem olyan nagy probléma :D
2010. jan. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!