Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet egy srác viselkedése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet egy srác viselkedése mögött ? Egyszer köszön , máskor meg elnéz mellettem , mintha ott sem lennék ...( Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác ,

( egy házban lakunk) több esetben is észrevettem már , hogy 'méreget' lecsekkolt tetőtől - talpig, kint álltam az erkélyen és a fenyőfa mögül lestek 😅😅( lent beszélgettek egy harmadik sráccal ) és amikor észrevették,hogy kint vagyok az erkélyen akkor kezdtek el kukkolni ...

Jópár alkalommal láttam rajta ,hogy nem vagyok neki közömbös,

( sportolok ,ami látszik is, a férfiak megnéznek az utcán , de nem " mutogatom " magam , nem vagyok 'elszállt ', nem öltözöm kihívóan,nem festem magam stb. egy önmagát adó,és felvállaló személy vagyok )

mint küllemre ( mint ember ) nekem ő szimpatikus, de ezzel a viselkedésével nem tudok mit kezdeni , nem tudom hová tenni és ezt szeretném megérteni ...


Olyan is volt ,hogy egy másik haverja mondta neki , " hogy miért nem köszönsz neki ?".


Na onnantól mikor találkozunk tudott mondani egy "hellót" mindig , aztán most délután jött velem szembe( egyedül volt ) köszönök neki és semmi 🤷🏻‍♀️ máskor meg visszaköszön


Már arra is gondoltam,hogy lehet az a " baj " ,hogy én külföldi vagyok , ő meg német...amúgyis ma elég pocsék hangulatom volt/van sokminden összejött,és ez most valahogy megjobban sz*rul esett ...😕( Emberileg)



Szerintetek miért viselkedik így , mi áll a háttérben, miből eredhet ?


(Nem szóltam neki egy rossz szót sem , amikor zsinórban nem köszönt én még akkor is , mert alap)



2022. dec. 3. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Onbizalomhianyos, felenk
2022. dec. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hm... Lehet benne valami . Kíváncsiságból lecsekkoltam a Fb profilját , többnyire olyan képei vannak ,ahol nem néz a kamerába , elfordul, napszemüveg stb.


Pedig már nem tini ( oké,tudom az önbizalomhiány nincs korhoz kötve ) házas volt , ca.34- 36 között saccolnám. ( És nem rossz pasi)



Nem tudok rajta kiigazodni... Egyszer társasággal köszön ,egyedül nem ,aztán fordítva ... 🤷🏻‍♀️ Egyszer lecsekkol , (látom rajta amit látok, ) aztán full közömbösen elnéz mellettem ahogy megyek vele szembe ...🤦🏻‍♀️


Köszi a válaszod 🤍

2022. dec. 3. 19:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Minden ember mas, van aki igy viselkedik
2022. dec. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik, mosolyogj ra mindig
2022. dec. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem is tudom ...azt nem tudom ,hogy " megéri - e" .


Egyáltalán azt is ,hogy agyaljak rajta ,és kérdést tegyek fel miatta ...😅



Amúgy ez egy kis falu, és úgy vettem észre,az évek alatt,hogy itt nem igazán kedvelik a külföldieket, lehetek bármennyire normális , megbízható, stb. Pár megvető pillantásban volt már részem ,és ezért gondolok erre , hogy talán itt is az a " baj " ...


Jól láttam ,amit láttam ( hogy nem vagyok közömbös ) de ugye lehetséges,hogy a származásom nem ""megfelelő "".

Viszont ha így van , akkor hiába mosolygok ...🤷🏻‍♀️😕

2022. dec. 3. 21:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, lehet az a baj, hogy esze ágában sem lenne kezdeni külföldivel, főleg nem magyarral.
2022. dec. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

'nesze neked 'előítélet...😕 Bár mondjuk nem csodálom ,mert most vannak itt ""magyarok"" a faluban építkezéseken dolgoznak ,és ahogy azok viselkednek ...


Ez mondjuk( politikai) beállítottság kérdése is lehet ,mert csomó ismerősről tudom ,hogy német a barátnője/ férje stb. Ott nem volt gond a származás. 🤷🏻‍♀️



Bár ha itt az a gond ,hogy honnan származom ,akkor nincs miről beszélni ... A külsőm nem gond ,hogy külföldi? Érted hová akarok kilyukadni...

2022. dec. 4. 00:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Inkabb a gyerekeidel meg a ferjedel foglalkoz kerdezo.
2022. dec. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akikkel ? Gyerekeim meg férjem ? 🤣 Egyik sincs , de oké 😃
2022. dec. 4. 09:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Továbbra sem kell az írásjelek előtt szóközt ütni.
2022. dec. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!