Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt e neked abortuszod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt e neked abortuszod?

Figyelt kérdés
nekem ezelott 4 hettel volt:((....es meg nem lettem beteg....de volt nemi erintkezesem....de a baratomtol mindig mekerdeztem ha nagyon bisztos e benne h vigyazott es mindig azt mondta h igen es h nem akar o is atmeni megegyszer azon ami volt...me szeret..es tudom h szeret...szerintetek meg varjak lehet h megjon
2010. szept. 30. 12:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted azt, hogy "még nem lettem beteg"?

Masrészt abortuszod volt, ergo elotte terhes voltal...Terhesség alatt hatalmas hormonalis valtozasok mennek végbe a szervezetedben, hogy az a terhesség megmaradjon, kihordhato legyen..Namàrmost nalad nagyon hirtelen "megszunt" ez az àllapot, de a testednek kell egy kis ido, mig " ràjon", hogy màr nincs màsàllapot, igy a menzesz sem kovetkezik be azonnal, abortusz utàn...Szulés utàn is hosszu heteket kell vàrni ( nekem szulés utàn 7 héttel jott meg), mig ujra rendbejon a menstruàcios ciklusod, ugyanez a helyzet abortusz utan is...

Es valoban jo lenne kivarni a hat hetet a szexszel, csunya dolgokat tud okozni a turelmetlenség...

2010. szept. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy? Mert mielott ezt nem tudom,nem mondhatok semmit,mert ez azert eleg fontos.
2010. szept. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%

Erre én is tudom a választ .

Agyilag és érzelmileg kb 5-6 éves :P


És neked a legjobb abortusz hogy jól hasba rugjanak és remélhetőleg utána örökre sérül a méhed !

2010. szept. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
buta, buta, buta, buta emberek!!!!!
2010. szept. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
FAKE!
2010. szept. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Tudjátok hogy van ez? Aki szeretné a babát annak nem adatik meg az áhított terhesség,aki meg nem akarja abból meg potyognak a gyerekek.

Én erre a kérdésre csak annyit reagálnék hogy ha csak a szexen jár az eszed akkor menj vissza a nőgyógyászodhoz és kérd meg hogy kössék el mindkét petevezetékedet,hogy véletlenül se ess teherbe!Könyörgöm a 21.században élünk feltalálták az óvszert,a fogamzásgátló tablettát és a többi módszert.Ahelyett hogy folyton szexelsz a pasiddal inkább nézz pár olyan oldalt az interneten ami a fogamzásgátlással foglalkozik.(Addig se keféltek)

Felelőtlen vagy!!!!!!

2010. okt. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!