Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt e neked abortuszod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt e neked abortuszod?

Figyelt kérdés
nekem ezelott 4 hettel volt:((....es meg nem lettem beteg....de volt nemi erintkezesem....de a baratomtol mindig mekerdeztem ha nagyon bisztos e benne h vigyazott es mindig azt mondta h igen es h nem akar o is atmeni megegyszer azon ami volt...me szeret..es tudom h szeret...szerintetek meg varjak lehet h megjon
2010. szept. 30. 12:09
1 2
 1/16 BeerHunter ***** válasza:
89%
Neked az agyadat vették ki szerintem.
2010. szept. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
lájk az előző válaszoló :D
2010. szept. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vetélésem volt, 4 hete lesz vasárnap, de ugye a műtétet ezután is megcsinálják. Nekem sem jött meg még azóta. Mellesleg még nem is nagyon szexelhetnél, vágod?

Te meg már azon aggódsz, hogy megint terhes vagy-e?

Védekezzetek már!

2010. szept. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Abortusz után /és úgy általában a nőgyógyászati műtétek utn) 6 hétig SZIGORÚAN TILOS a szex! Másrészt abortusz után nem 4 hétre fog megjönn. De ezeket az orvos el kellett, hogy mondja.
2010. szept. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nekem a doktorom mondta miuatn visszamentem 8 nap utan h vizsgajon meg h par nap utan mar lehet....
2010. szept. 30. 12:18
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Remélem kamu a kérdés. Ha nem kamu, akkor egyrészt: hat hétig abortusz után tilos a szex. Másrészt nem gondolod, ha egyszer teherbe estél ezzel a csodálatos "majd vigyázok" módszerrel, akkor másodszorra is teherbe eshetsz?

Nem szoktam ilyet mondani, de az ilyeneket, mint te, el kellene kötni.

2010. szept. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előzővel!Meg ne próbálj szülni!

Úristen ilyen embereket!

2010. szept. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 bp1985 ***** válasza:
100%
Te komolyan szaporodni akarsz? Ilyen emberekből van már elég, nem kell még szaporítani sem.
2010. szept. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Látom, nem rendített meg, ami történt. Szomorú. Ha már vagy annyira felnőtt ,hogy szexelj, akkor annyira is felnőttnek kéne lenned, hogy védekezz. 4 hete azért dobtál el egy életet, mert basztál védekezni. Most azt kérdezed, hogy lehetsz-e ismét terhes? Igen ,lehetsz! Nem jutott eszedbe, hogy ennek nem kéne megismétlődnie? Felelőtlen barom vagy, aki remélem, egyszer megtudja, milyen érzés egy apróságot a kezében tartani és soha többet nem játszol emberi életekkel! Igen, várhatod, hogy megjöjjön ,de könyörgöm, menj vissza az orvoshoz és írass végre tablettát vagy használjatok óvszert. Gondolom a barátod az abortusz előtt is érezte, hogy mennyire kell vigyáznia, ettől lettél terhes. Az abortusz után meg biztos vagyok benne, hogy elmondták, VÉDEKEZNI KELL! Talán még tablettát is írt az orvos. Tessék kiváltani és rendszeresen szedni. Amikor a nőgyógyászaton feküdtem veszélyeztetett terhesként annyi ilyen kis csitri fordult meg a mellettem lévő ágyon, abortuszra várva, hogy elképesztő. Felelőtlen emberek! Felháborító!
2010. szept. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
GYILKOS!!!!!
2010. szept. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!