Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért terjesztik ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért terjesztik ezt az egyedül is légy boldog és teljes hazug propagandát? Honnan jött ez az ideológia?

Figyelt kérdés

Indulatos leszek előre szólok, mert ezt a baromságot állandóan látom mindenütt, ezer sebbel vérzik. Tagadják azt, hogy az ember egy társaslény, holott ez egy evolúciós tény. Idegesítenek azok az emberek akik arról dumálnak, hogy milyen jól megvannak egyedül. Miért kell hazudni magatoknak? Elhiszem azt, hogy vannak pusztító párkapcsolatok, de ne mondja már nekem senki se azt, hogy egyedül van olyan jó lenni, mint egy jó kapcsolatban. Miért utálok egyedül főzni vagy házimunkát csinálni? Mert egyedül szar. Aki azt mondja, hogy egyedül is jó csinálni ezeket az hazudik. Ki szeret állandóan magára főzni és takarítani? Esküszöm börtönnel sújtanám azokat a firkászokat akik leírják azt a hazugságot, hogy légy egyedül is teljes. Miről beszél? Mi az, hogy teljes? Nincs olyan, hogy teljes ember. Az ember a létezéséből kiindulva teljes. Agyam eldobom ettől a baromságtól. Ilyen ezoterikus baromság, semmi tudományos alapja nincs amiről ezek a barmok beszélnek. Ez ismerkedésnél is előjön, bármikor amikor arról beszélek, hogy a másik felemet keresem, már azonnal ezzel az okoskosással jönnek, hogy hát de teljes embernek kéne lenned. Hiába próbálok erről vitázni vele, nem visel el ellenvéleményt, mert csomóan ebben a vélemény buborékban élnek és nem lehet normális beszélni. Hol van ennek a nézetnek a gyökere? Honnan indult?

Lehet őrültnek látszom az indulataim miatt, de az agyvizem felforr ettől a baromságtól amit terjesztenek. Leírom nagybetűvel. NINCS OLYAN, HOGY TELJES EMBER AZ EMBER ÖNMAGÁBAN TELJES! Felfogtátok végre? Ne gyertek ezzel a szent és sérthetetlen függetlenséggel, hogy hát a FüGgEtLeNsÉg FóNtÓs, mert ez is szembe megy a természetünkel. Mintha a világ kezdeni megbolondulni. Ha kevesen vallanák ezt a természetellenes nézetet azt mondanám, hogy oké, de sokan vallják ezt és buborékban élnek, vitázni nem lehet velük erről inkább könnyebb személyeskedni. Biztos fogok személyeskedő válaszokat kapni erre, leszarom, lehet szidni, lehet idiótázni, de ezt a beteg nézetet meg kell szüntetni globálisan, mert sehova nem vezet boldogsághoz főként nem!


2022. nov. 19. 11:09
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
87%

9


Vàrtam màr ezt a kommentet.

Incel fiúcska megérkezett

Egy db chad pasim sem volt eddig, és egy szép arcú csinos nő vagyok.

Nem attól függ chad vagy nem, a végeredmény ugyanaz. Pasi.pasi.

2022. nov. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
94%

Az igazság az, hogy egyre kevesebben vannak rászorulva a párkapcsolatokra. Mostanra lassan eljutunk oda, hogy egy nőnek jobb az élete férfi nélkül. Igazából ha a hideg logika szerint nézzük, ez valóban így is van.

Ha a férfiak nagyrésze(!) többet tudna nyújtani, mint ami a gatyájában van, ez másként lenne. Mondom ezt párkspcsolatban élő nőként, aki imádja megtartani a saját privát szféráját, szüksége van az egyedüllétre, mégis kuegyensúlyozott és boldog kapcsolatban él egy olyan férfival, aki tud neki nyújtani valamit.

2022. nov. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
97%

Az ember valóban társaslény, de szingliként is lehet boldog és teljes élete, hiszen ezt a társaságot megkaphatja a családjától, a barátaitól, a különböző közösségeitől, kollégáitól.


Egy szerető pár elképesztően sokat ad hozzá az ember életéhez, nagyon hálás is vagyok a páromért, viszont nem lehet úgy élni, hogy egy embertől függ a boldogságod. Rengeteg más módon lehet örömet és elégedettséget hozni az életedbe, nem lehet pusztán egy dologra (főleg egyetlen emberre) hagyatkozni.


Másrészt ki jönne össze olyan emberrel, akinek az élete ennyire sanyarú és szomorú? Túl sokat vársz el egy leendő partnertől, túl sok terhet tennél egy kapcsolatra, amit valószínűleg nem is tudnál érdemben kezelni, hiszen azon kívül boldogtalan vagy.

26/N

2022. nov. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy te még soha nem élvezted a csendet vagy a munkád örömét, más le tudott szakadni a csecsről.
2022. nov. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
43%

Egy okot mondj, ami miatt jobban megéri a dráma egy akármilyen jöttmenttel ahelyett, hogy békében építed az életed és csak az arra alkalmassal állsz le. Csak egyet.


Miért szarakodjak egy beteg önző szutyokkal ahelyett, hogy abban az időben olyan dolgokat csinálok, akiknek a saját jólétem köszönhetem? Miért legyek egy hűtlen, agyatlan darab szarral és keljek gyomorgörcsben amiatt, hogy aznap épp mivel fog megalázni, ha helyette kelhetek nyugodtan és beleönthetem a lelkem, amit senki sem baszott szét, értelmes dolgokba?


Csak egy indokot mondj.

2022. nov. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
6%

Nyersen fogalmazta meg a kérdező,de megértem az indulatait.

Volt nem egy kapcsolatom,de öt éve vagyok megint magányos.Elvagyok egyedül is,de borzasztó a csend ami körülvesz.

És a sok coach és egyéb okoska, aki elmondja,hogy legyél magaddal boldog,örülj ennek - szépen hazamegy és hozzábújik két csók után a párjához és szeretetben él. Na, ezeket a hamis prófétákat utálom nagyon .


F/Bp

2022. nov. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Miért feltétel az, hogy egyedül boldog legyen valaki? Ezt sose értettem. Senki se várja el azt, hogy boldoggá tegyen a másik. Maga a kapcsolat, ha jól működik akkor a boldogság automatikus. Rosszul fogják fel akik azt mondják, hogy a másiktól várnám el a boldogságot. Ez nem így működik. A kapcsolat mechanizmusa tesz jót az embernek ahol megszűnik az én és a te. Szerintem ezzel ÉN központúsággal van a probléma, hogy minden az ÉN-ről szól.

Engem az dühít fel, hogy nem mondhatom ki azt, hogy szeretnék boldog lenni valaki mellett, mert azonnal kioktatnak, hogy hát magadtól kell boldog lenni, ha ez nem megy akkor ne beszélgessünk, itt egy pszichológus száma, majd ő bezár abba az én központú vélemény buborékba amibe mi is élünk, majd azután talán beszélhetünk, hogyha egyezni fog a véleményünk. Én ezt érzem mikor valakivel ismerkedem.

2022. nov. 19. 11:36
 18/34 A kérdező kommentje:

A pszichológus mellé a coachokat is beszüntetném, ha lenne erre hatalmam.

#15 Én a válaszodból látom az önzőséget és azt az ÉN képet amiről előbb írtam.

2022. nov. 19. 11:37
 19/34 anonim ***** válasza:
98%
Azért mondják, hogy először egyedül legyél boldog mert senki nem akar az egyedüli boldogság forrás lenni a másik számára. Mert az hosszútávon nem működik..ha egyedül nem vagy boldog a párkapcsolatban sem leszel, max amíg tart a rózsaszín köd.
2022. nov. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Egyébként a feminizmus patriarchális képe, hogy a nők mindig is elvoltak nyomva is szerintem nagyon hozzájárul ehhez a nézethez. Nem voltak állandóan elnyomva. Úgy tekintenek a férfiakra, mintha csak egy teher lenne akiben benne van a potenciális patriarchális elnyomó. Nincs szükség feminizmusra itt a nyugati társadalmakban. Semmi létszükséglete nincs. Vagy azért tartják fontosnak a feminizmust, hogy véletlenül se rángassák ki a buborékukból?
2022. nov. 19. 11:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!