Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha alkalmiban vagyunk, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alkalmiban vagyunk, és megbeszéltük hogy akkor találkozunj ha én hívom, és nem hívom, lehet abból bajom akaratos embernél?

Figyelt kérdés

Akaratos, makacs, ezért nem is akarok vele kapcsolatot egyáltalán, de félelemből megígértem, hogy néha találkozom vele, amit be is tartottam.

Eleinte nem vette jól, zaklatott, de aztán tiszteletben tartja, elégedett heti egy alkalommal.

De én ennyit sem szeretnék.

Meg van beszélve hogy én irányíthatok, én hivom ha jó, én jelentkezem, ő ne zaklasson. Elfogadta nagynehezen.


De én egyáltalán nem hívnám. Nem jelentkezek. Ebből lehet bajom? Jobb lenne ha felhívnám megbeszélni?

Mert hiába nem hívom, még így is félek tőle, mert nem hívom ahogy megbeszéltük.



2022. nov. 3. 18:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Olvassátok a 9-est. Ez nő lenne? Ez a csepegtetős troll, felismerni az írásképét.
2022. nov. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

9


Na itt már kicsit túltoltad a kamut.

2022. nov. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Miért itt kell tárgyalni hogy nők meg pasik miket írnak ki?

Miért nem lehet arra válaszolni hogyan másszak én ebből ki?!

2022. nov. 3. 19:28
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
#13 kidob, tilt 🤷 Ekkora értelmetlen marhaságokra amiket írsz, már bocs, mit lehet írni mást mint azt hogy kamu? De akár kamu akár nem, kukába a szeméttel és ott rohadjon meg ahol van 🤷
2022. nov. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell felhívnod. Szép csendben eltűntél és ennyi.
2022. nov. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Szép csendben el vagyok tűnve.

És várjam nyugodtan mi lesz a következménye?

2022. nov. 4. 12:41
 17/24 anonim ***** válasza:
Semmi nem lesz. Mióta nem beszéltetek?
2022. nov. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Hetente találkozunk.

Ezen a héten kéne megint..

2022. nov. 4. 13:45
 19/24 A kérdező kommentje:

Már kezdtem reménykedni de nem úsztam meg:(

Ma is rámszállt.

2022. nov. 6. 10:39
 20/24 anonim ***** válasza:
Azt írtad korábban hogy ő magától nem szokott keresni
2022. nov. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!