Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha alkalmiban vagyunk, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alkalmiban vagyunk, és megbeszéltük hogy akkor találkozunj ha én hívom, és nem hívom, lehet abból bajom akaratos embernél?

Figyelt kérdés

Akaratos, makacs, ezért nem is akarok vele kapcsolatot egyáltalán, de félelemből megígértem, hogy néha találkozom vele, amit be is tartottam.

Eleinte nem vette jól, zaklatott, de aztán tiszteletben tartja, elégedett heti egy alkalommal.

De én ennyit sem szeretnék.

Meg van beszélve hogy én irányíthatok, én hivom ha jó, én jelentkezem, ő ne zaklasson. Elfogadta nagynehezen.


De én egyáltalán nem hívnám. Nem jelentkezek. Ebből lehet bajom? Jobb lenne ha felhívnám megbeszélni?

Mert hiába nem hívom, még így is félek tőle, mert nem hívom ahogy megbeszéltük.



2022. nov. 3. 18:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajod nem lesz. És eszedbe ne jusson csak azért lefeküdni vele, mert félelemből megígérted.

Ne keresd. Ha ő keres, írd meg neki, hogy nem akarsz vele többet lenni, de mivel erőszakos, simán tiltanám mindenhonnan.

2022. nov. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Félsz attól is, hogy kiderül a másik alkalmid/pasid/férjed előtt?
2022. nov. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is értem hogy minek kezdtél vele el valamit ha félsz tőle, ez nagyon érthetetlen számomra.


De a megoldás, hogy elmagyarazod neki, hogy neked elég volt és kész. Ha nem érti meg letiltod stb.

2022. nov. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán miért mentél bele, ha félsz tőle, milyen bajra gondolsz?

Normálisan meg kell értenie, hogy nem.

2022. nov. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez az értelmetlen maszlag? Milyen félelem? Mi történne ha ha nem találkoznál vele? Mi a jó francért kéne félni és találkozni (és lefeküdni?!) valami undormánnyal?


Ja közben leesett 🤡 A szokásos kamunős kérdés. Valami bődületes baromság egy pasitól aki butanőnek adja ki magát, hogy lehessen szidni egy nemlétező nőt hogy jaj de ostobák vagytok mind. Sajnos nem vagyunk azok, különben nem lennének incelek :D

2022. nov. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
5ös és mit gondolsz a nők újraelosztásáról? xd
2022. nov. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó ez most komoly? :D

Férfiak tesznek ki ilyen kérdéseket, hogy a nők szidják egymást? :D

Eléggé tré, mit irkalok... ULTRA GÁZ! 🤦‍♀️

2022. nov. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
#7 meg lehet nézni az összes, állítólag nők által írt kérdést. Mind ilyen egykaptafára íródott ostobaság. Nyüszítések hogy buta vagyok, használható, cseléd stb. És igen, erre élveznek hogy még nők is szidják az ilyeneket. Én nem szoktam, csakazértse. Mind szánalmas kamu.
2022. nov. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Most akkor felhivjam hogy nem akarok találkozni, vagy sunnyogjam el?

Félelem mert nem tudom milyen ember, eléggé arrogáns, rémisztő.

Eddig is csak félelemből voltam vele szinte. Félelemből ígertem és tartottam be a találkozásokat.

De nem akarok egyáltalán.

De akkor meg átverve érezné magát, hogy megszegem a szavam.

2022. nov. 3. 19:05
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

7

Nem egyszer buktak már le itt, hogy férfiként írnak ki nők nevében kérdést, és még több olyan kérdés lehet, ahol nem baltázták el a reg váltást és így nem buktak le egyértelműen, hogy pasik, nem nők.

2022. nov. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!