Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eddig még nem irt, irjak neki én?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig még nem irt, irjak neki én?

Figyelt kérdés

tegnap beszéltem egy sráccal msnen,akibe már több éve szerelmes vagyok,tegnap beszélgettünk hogy lehet hogy össze jövönk,mondta h még gondolkozik a dolgon és holnap ir (vagyis ma :))

5-10perce fent vagyok msnen,még nem írt,irjak én neki?


2010. szept. 28. 18:05
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
elfelejteni? áhh,biztos,hogy nem sikerülne,már 2 vagy 3 éve,nem tudom elfelejteni :S:(
2010. szept. 28. 20:37
 22/29 anonim ***** válasza:
Ne gondolj rá..
2010. szept. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
könnyű mondani,amikor sokat látom,és teljes szívemből szeretem..
2010. szept. 28. 20:50
 24/29 anonim ***** válasza:
Megértelek. nekem ugyanez volt egy csávóval..azt hittem tetszem neki és minden kiderült hogy kiröhög ..és szószerint a porig alázott a haverjai előtt, de az a legszebb hogy azért nem is vagyok annyira csúnya ..hát grt az ilyen bunkó f*sz pasiknak!!
2010. szept. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

hm:S


am én biztos vagyok benne,ha most az excsajával nem kezdett volna el irogatni,100% hogy minden jó lenne.. :S

2010. szept. 28. 20:58
 26/29 anonim ***** válasza:
lehet..
2010. szept. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
100%...
2010. szept. 28. 21:02
 28/29 anonim ***** válasza:

Szegénykém, én is voltam már így...

Pl most is azt hittem alakul köztünk valami egy sráccal: tényleg jó volt minden, voltak jelek arról hogy érdeklem, erre mikor próbáltam volna úgy terelni a dolgot, hogy na akkor legyen vmi lepattintott...És én sem bírom kiverni a fejemből. Pedig lassan 1 hónapja nem beszéltünk, de mégis sokszor eszembe jut :(

Áhhh sz*r ez nagyon, de sztem idővel el fog múlni!

2010. szept. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Igazából én is ezt csináltam egy lánnyal és nagyon szégyellem magam:S Olyan volt hogy van egy lány akibe szerelmes vagyok és egy ideig nem igen lesz belőle semmi.

Az a lényeg hogy sokszor átvert már és egy ilyen után elkezdtem udvarolni egy másik lánynak (igazából hogy elfelejtsem a másikat) de elősször vele se lett semmi és a régi csaj meg kezdett hozzám visszajönni... aztán abban maradtunk az új lánnyal hogy nem lesz belőlünk semmi és végülis a réginél maradtam, nem tudok mással lenni... Azán kiderült hogy már meg az új is akarna tőlem valamit :S De én mégis a régit választottam pedig belőle semmi sem lesz tudom jól de mégse tudok mással lenni, mert őt szeretem... :S:Sű


Hidd el a fiú sem érzi jól magát... eszébe jutsz(legalábbis nekem néha eszembe jut) és szarul van miatta, de a másik csajjal szeretne lenni :S Ezen nem tudsz változtatni.

2010. szept. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!