Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik össze jönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik össze jönnétek egy olyan lánnyal aki prosti de abba hagyná hűséges lenne és jó feleség ?

Figyelt kérdés
2022. okt. 31. 23:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
SOHA!
2022. okt. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
2022. okt. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
És miért nem ?
2022. nov. 1. 00:04
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, lehet, de vállalnia kellene valami tisztességes munkát és kitartóan kellene csinálnia, tehát semmi ilyesmi, hogy nem bírok korán kelni, nem bírok 8 órát dolgozni, alig fizetnek, unalmas stb és inkább megint prosti leszek.
2022. nov. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Hidd el van aki osszejonne veled igy is. Van akit nem fog erdekelni a multad
2022. nov. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%
Igaz lány vagyok,és valószínűleg így nem számít a véleményem,de attól leírom. Én ha férfi lennék nem tudnék összejönni egy olyan nővel,aki prostituált volt,mert maga a tudat, hogy ő ezt csinálta, illetve ennyi férfival volt zavarna. És nem vagyok irígy sem rosszindulatú,de szerintem ez a legrosszabb, amit egy nő tehet magával.
2022. nov. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
A kuncsaftokkal összefutna finoman szólva kellemetlen lenne a nő családjának legfőképp a férjének!
2022. nov. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%
*legfőképpen a gyerekeiknek, halesznek.
2022. nov. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nyilván akkor a csaj se menne oda a kuncsaftok hoz és ki szálna abból az életből
2022. nov. 1. 01:16
 10/21 anonim ***** válasza:
67%
Szóval most egy prostiról van szó,aki akkor hagyná abba az ipart ha jön egy férfi,aki feleségül venné,mivel a férfi miatt hagyja abba,ezek szerint arra a pályázik a nő,hogy a férfi majd eltartsa. Hát ez nagyon szomorú, ha egy nő csak így tud érvényesülni,hogy vagy prostituált,vagy kitartott. Most vagy nagyon buta,és nem ért semmihez,egy életképtelen,vagy szimplán lusta és nem akar dolgozni, szóval mindenképp egy tudatlan és szánalmas nőről van szó.
2022. nov. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!