Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek "Dark Triad"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetek "Dark Triad" (Sötét Triász) személyiség? Ki szeretném ölni magamból az empátiát és le akarom csökkenteni a lelkiismeretet. Hogyan tehetném?

Figyelt kérdés

Arra kellett rájöjjek, hogy csak annak van esélye párkapcsolatra, aki az ún. "Sötét Triász" (nárcisztikus - manipulatív - pszichopata) személyéiségjegyekkel rendelkezik.


Nővérem egy ilyen alakkal l egytt. Már második gyereket szül neki. Egy igazi tróger, igénytelen, visszataszító. Sikkaszt, csal mindenféle pályázaton, zsarol, veszteget.


Szüleim szó szerint belebetegedtek, hogy végig kell néznik, ahogy a lányuk egy ilyen alak mellett köt ki.


Hogyan lehetnék ilyen? Sosem volt még barátnőm, de gimiben és egyetemen is azt láttam, hogy minél beképzeltebb, minél nagyobb pofájúbb, tenyérbemászóbb f@szkalap valaki, annál jobban tapadtak rá az emencipáltnak és értelmesnek tűnő lányok.


Döntöttem. Ilyennek kell lennem. Hogyan lehetek ilyen? Hogyan ölhetem ki magamból a lelkiismeretemet?


Aki azzal jönne, hogy csak legyek trelemmel, mert rám is vár majd egy odaadó és kedves lány, annak zenem, hogy ezt már megkaptam párszor s sehol a lány. Úgyhogy ez a fajta üzenet kamu.


Szóval, minél tenyérbemászóbbnak, minél bicskanyitogatóbbnak kell lennem. Hogy legyek ilyen?



2022. okt. 29. 22:02
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
71%

OFF - 13-nak "Engem maga a házasság tett tönkre!"

Te léptél bele, te tudsz kilépni belőle.

2023. dec. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!