Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek "Dark Triad"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetek "Dark Triad" (Sötét Triász) személyiség? Ki szeretném ölni magamból az empátiát és le akarom csökkenteni a lelkiismeretet. Hogyan tehetném?

Figyelt kérdés

Arra kellett rájöjjek, hogy csak annak van esélye párkapcsolatra, aki az ún. "Sötét Triász" (nárcisztikus - manipulatív - pszichopata) személyéiségjegyekkel rendelkezik.


Nővérem egy ilyen alakkal l egytt. Már második gyereket szül neki. Egy igazi tróger, igénytelen, visszataszító. Sikkaszt, csal mindenféle pályázaton, zsarol, veszteget.


Szüleim szó szerint belebetegedtek, hogy végig kell néznik, ahogy a lányuk egy ilyen alak mellett köt ki.


Hogyan lehetnék ilyen? Sosem volt még barátnőm, de gimiben és egyetemen is azt láttam, hogy minél beképzeltebb, minél nagyobb pofájúbb, tenyérbemászóbb f@szkalap valaki, annál jobban tapadtak rá az emencipáltnak és értelmesnek tűnő lányok.


Döntöttem. Ilyennek kell lennem. Hogyan lehetek ilyen? Hogyan ölhetem ki magamból a lelkiismeretemet?


Aki azzal jönne, hogy csak legyek trelemmel, mert rám is vár majd egy odaadó és kedves lány, annak zenem, hogy ezt már megkaptam párszor s sehol a lány. Úgyhogy ez a fajta üzenet kamu.


Szóval, minél tenyérbemászóbbnak, minél bicskanyitogatóbbnak kell lennem. Hogy legyek ilyen?



2022. okt. 29. 22:02
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
60%
A tesztoszteront old ki magadbol, akkor olyan leszel mint egy 90 eves nagypapi vagy egy nő. Nem lesz libidod, nem kivanod a noket, nem akarsz egy not se igy semmilyen elvarasuk se fog erdekelni. Elhetsz a hobbijaidnak mindenfele feszito erzes nelkul hogy kell no. Gyogyszerekkel es mutettel plusz agykontrollal kiolheted magadbol a nok utani vagyad. Szivesen.
2022. okt. 30. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
61%

Te szerencsétlen wannabe pszichopata! A hatalom számít. Nem a jó vagy gonosz kérdés. Sikeres akarsz lenni? Nézzél ki jól és legyen sok pénzed. Legyél kigyúrva, legyél jóképű, legyen magas fizetésed, legyen saját tehermentes lakásod. Azután már lehetsz te akár önkéntes állatmentő, aki misére jár és havonta adományoz a beteg gyerekeknek. Mert HATALMAD lesz. Vonzódni fognak hozzád a nők.


De attól ha egy eltunyult rút csóró anyjával lakó szerencsétlen Dark Triad akar lenni, még nem lesz hatalma. Ugyanolyan szerencsétlen nyomorult lesz, csak még bunkónak is fogják tartani.


Olyan ciki a kérdésed, hogy mindjárt elhányom magam! 🤢

2022. okt. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
26%
Engem maga a házasság tett tönkre! Mivel mindig is a jó és helyes értékek mellett álltam, így nagyon nehéz átalakulni gonosszá! Nagyon lassan haladok, de a szívem már tele van gyűlölettel. Ma már mindenkit gyűlölök, csak nem tudom még kimutatni! A vége valószínűleg öngyilkosság lesz, mert önmagamat is gyűlölöm, értéktelennek, hulladéknak tartom. Jó emberből nem tudsz sérülés mentesen rossz embert csinálni.
2022. okt. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
58%
13as, gondolom neked sincs hatalmad. Anélkül meg rossz emberként is ugyanolyan csicska leszel.
2022. okt. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
13 inkább válnál el.
2022. okt. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%
Hagyjuk már ezt a válást. Proli tempó. Ha vannak érzelmeid, azokkal hogyan számolsz el mondjuk a gyereked felé? Vagy hogy a gyerekedet más nevelje? Egy válás a számomra halálos kudarc.
2022. okt. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
0%
Én szívesen tanítalak, ha megfizetsz. Ha érdekel, akkor írj rám privátban.
2022. okt. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
49%
17. :D :D :D Jót röhögtem rajtad!
2022. okt. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
32%
Eldöntheti, hogy kell e neki a tudás. Nekem pénz kell. Tiszta üzlet.
2022. okt. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
:D
2022. okt. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!