Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek "Dark Triad"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetek "Dark Triad" (Sötét Triász) személyiség? Ki szeretném ölni magamból az empátiát és le akarom csökkenteni a lelkiismeretet. Hogyan tehetném?

Figyelt kérdés

Arra kellett rájöjjek, hogy csak annak van esélye párkapcsolatra, aki az ún. "Sötét Triász" (nárcisztikus - manipulatív - pszichopata) személyéiségjegyekkel rendelkezik.


Nővérem egy ilyen alakkal l egytt. Már második gyereket szül neki. Egy igazi tróger, igénytelen, visszataszító. Sikkaszt, csal mindenféle pályázaton, zsarol, veszteget.


Szüleim szó szerint belebetegedtek, hogy végig kell néznik, ahogy a lányuk egy ilyen alak mellett köt ki.


Hogyan lehetnék ilyen? Sosem volt még barátnőm, de gimiben és egyetemen is azt láttam, hogy minél beképzeltebb, minél nagyobb pofájúbb, tenyérbemászóbb f@szkalap valaki, annál jobban tapadtak rá az emencipáltnak és értelmesnek tűnő lányok.


Döntöttem. Ilyennek kell lennem. Hogyan lehetek ilyen? Hogyan ölhetem ki magamból a lelkiismeretemet?


Aki azzal jönne, hogy csak legyek trelemmel, mert rám is vár majd egy odaadó és kedves lány, annak zenem, hogy ezt már megkaptam párszor s sehol a lány. Úgyhogy ez a fajta üzenet kamu.


Szóval, minél tenyérbemászóbbnak, minél bicskanyitogatóbbnak kell lennem. Hogy legyek ilyen?



2022. okt. 29. 22:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%
először röhögős fejeket akartam küldeni, de ez az elképzelés inkább szomorú...
2022. okt. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

elsre én is ígyéreztem, de be kellett lássam, hogy nem az érzelmekkel fogok tudni nőt találni.


szóval semmi gond, ha ezt reagálnád, még Te nem tartasz ott, hogy észrevedd. Ennyi

2022. okt. 29. 22:12
 3/31 anonim ***** válasza:
92%
mondjuk ha sok-sok másik embernek összejött, normális személyiséggel, akkor szerintem veled van a hiba
2022. okt. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

összejött, igen-igen, persze

vagy a nő volt közel a 40-hez és kellett egy balek aki majd nevel gyereket

vagy csalja valami gazdag fószerral

vagy külföldivel fekszik össze a nő

így érted a "normális személyiséget"?


nővérem is normális volt, aztán látod...

kurogatja az a paraszt,

még nemi betegséget is összeszedett tőle

2 gyereket csinál neki

közben lehordja, hogy "lehetnél igényesebb, mer' úgy nézel má' ki mint anyád"


meg lehordja, hogy nincs kitakarítva meg nincs vezetve a háztartás

2 gyerek meg munka melett

közben délig alszik az a f@szkalap meg órákhosszat tesped a kádban


de persze, normális személyiséggel lehet mindent is, hogyne

egyéb mese estére?

2022. okt. 29. 22:23
 5/31 anonim ***** válasza:
80%
Hát te nagyon fogyatékos vagy.
2022. okt. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
38%
Tanuld el a nővéred pasijától! Meg hasonlóktól!
2022. okt. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Noren1989 ***** válasza:
87%
Remélem nyugodtan alszol ettől.
2022. okt. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
73%
Nézd vissza a youtubon Berki Krisztián undorító személyiségét, a leírtak alapján pontosan olyan!
2022. okt. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
32%
Ja és az agresszivitáshoz szedj férfi hormonokat, garantáltan elpattannak az idegeid minden kisebb dolog miatt is!
2022. okt. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
78%
0-3 éves korig súlyos traumákkal lehet kiölni valakiből az empátiát. Utána már nem könnyű, de háborúban ha sok trauma éri az embert, akkor lehetséges.
2022. okt. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!