Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az MLM-es cegekben mar sok...

Az MLM-es cegekben mar sok sok eve dolgozo emberek, csak szerintem szinte biztosan pszichopaták? Csak mert ezek az emberek kb arra teszik fel az eletuket, hogy atvernek, embereket barmilyen lelkiismeret-furdalas nelkul.

Figyelt kérdés
Ez kifejezetten azokra vonatkozik akik mar evek ota benne vannak ebbe, mert ok pontosan tudjak, hogy ebbol az alltaluk beszervezett ember csak minuszba mehet es az egyetlen aki meggazdagodhat az o lehet.

2022. febr. 23. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
A nagy szamok torvenye alapjan a ~8 milliard emberbol valoszinuleg mas is gondolja ugy rajtad kivul, hogy az MLM-es cegekben mar sok sok eve dolgozo emberek pszichopatak.
2022. febr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Biztos van rajtad kívül más is, aki szerint pszichopaták.

Most mihez kezdesz ezzel az információval?

2022. febr. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Dolgoztam MLM cégnél alkalmazottként, láttam belülről a dolgokat. Eleve, akit komolyan be lehet szervezni és nyomja az üzletet, az már valamilyen szinten sérült.

És a legnagyobb hálózattal rendelkezőkre pedig jellemző volt, hogy a pofájuk és az egojuk nagy, barátaik viszont nincsenek és gyakorlatilag semmihez sem értenek.

2022. febr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

Nekem van egy nagyon oszinte szuletett bolond ismerosom, alapkepzes utan otthagyta az egyetemet is, hogy csak az MLM business szekeret tolja.


Egyszer volt egy jo mondasa errol:


"A piramis jatek csak azert mukodik, mert a farao eltudja hitetni az alattvalokkal, hogy minnel nagyobb a piramis, annal jobb lesz mindenkinek."


Es mindig is lesznek olyanok akik elhfogjak hinni.

2022. febr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Már sokszor és sok helyen leírták, hogy az MLM piaci részesedése a saját állítása ellenére nem nő, nemcsak dinamikusan nem, hanem sehogy. Jelenleg is kb. 1%-a az össz kereskedelmi forgalomnak. A cégek bevétele szinte kizárólag az új belépőkre rásózott kezdőszettek árából, ill. az úgynevezett tréningekből származik. Ebben az értelemben tehát pilótajáték, hiszen az elsődleges célja nem az egyébként ratyi termék értékesítése, hanem új befizetők beszervezése, akiknek a befizetése a piramis csúcsán állókat gazdagítja. Ma már nincs olyan MLM, amivel az újonnan belépő jól járhat. Megfigyelhető, hogy aki a meglévő (megmaradt) kapcsolati hálóját arra kezdi használni, hogy wiwen, offline, akárhol ezeket a szarokat rásózza az ismerőseire, attól igen gyorsan eltávolodik mindenki.

Ma az MLM ügynök valójában a legalacsonyabb társadalmi presztízsű foglalkozás. Még a BKV-ellenőr is megelőzi. Jellemzően a reményvesztett, semmihez sem értő embereket lehet csak belerángatni.

2022. febr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Van egy ilyen tök boomer 40-50-es többgyerekes családanya nő, aki folyamatosan nyomja föl a tiktokra az mlm bullshitjét, hát hogy mondjam, elég beteg amit ott tol.
2022. febr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16%
nekem egy ismerősöm milliókat szed ebből össze, szóval megéri
2022. febr. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15%
Biztos van rajtad kívül más is a 8 milliárdból, aki pszichopata.
2022. febr. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!