Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van ilyen sok egyedülálló 30-as?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 20:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük
2010. szept. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Moszuke ***** válasza:
egyértelmű. a Gyurcsány kormány tehet róla
2010. szept. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi, ez igazán jó hozzászólás. Egyébként én is közéjük tartozom. 31/Nő
2010. szept. 27. 20:13
 4/14 A kérdező kommentje:
Miért is?
2010. szept. 27. 20:14
 5/14 anonim ***** válasza:
mert a 31 páratlan szám.
2010. szept. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
sokan nem is azok ,csak annak mutatják magukat mert mondjuk a 40valahány éves férjük már nem teljesít annyira jól,és esetleg érdeklődést mutatnak a fiatalabb korosztály iránt.
2010. szept. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én sem értem, többet ismerek én is. Magam részéről régóta keresem a választ. Lehet, hogy szimplán nem jövök be senkinek. Egy biztos, szeretnék már valakit, és nem vonz a függetlenség, jó lenne már révbe érni.

Most nagyon nem várom a 33. születésnapomat 30-án, kész csődnek érzem magam.


32/F

2010. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Én sem akarok már egyedül lenni, a 2,5 év bőven elég volt.

Előre is boldog szülinapot! Nekem a 30 volt az, amitől kicsit depis voltam.

2010. szept. 27. 20:24
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát egyszerűen így alakult, nem találtátok meg a párotokat még. Én ugyan 21 vagyok még, de én sem leszek szerencsésebb, nekem mások szerint sok elvárásom van, én ezt nem így gondolom. (Most őszintén, szerintetek nagy elvárás az, hogy valaki ne kábítószerezzen, ne legyen alkoholista, szeresse az állatokat és legyen talpraesett, ne pedig egy léhűtő, akire semmire nem viszi? Szerintem nem, na mindegy), szóval 9 év múlva igyekszem pontosabb választ adni rá miért van ez így. :) 21/N
2010. szept. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem múlt héten volt depim a 26. miatt.

HÁHÁHÁ!


Na jó, én sem értem amúgy, egy csomó jó egyedülálló 30-as csaj mászkál. Talán az elvárásaik túl magasak némelyiknek, a többinek meg szimplán nincs szerencséje. Passz. Talán kevés új kapcsolatot építenek már ki, mert megvannak a fix barátok/ismerősök, de így meg nem ismernek meg új embereket, esetleges jelölteket.

2010. szept. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!