Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondolhat szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondolhat szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki mindig köszön nekem,én ránézek, de valahogy sose köszönök vissza neki.(Szerintem már rutinból...de egy ideig haragudtam rá mostanában,előtte évekig semmi gond nem volt vele...) Úgyhogy szerintetek azt gondolja,hogy haragszom rá,és ugye akire tudunk haragudni,azt kedveljük is?Mert ha nem néznék rá, emberszámba se venném,nem hallanám a köszönését, akkor más lenne a helyzet...

Fiúk!Ti mit gondolnátok,ha egy lánynak mindig köszöntök,rátok néz,de nem köszön vissza?


2010. szept. 27. 20:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az ilyen büszke nagyképű csajokat szoktam én análba vágni szárazon. Utána már kezesbárány lesz a kis ribanc.
2010. okt. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Vuuuk ***** válasza:

Utolsónak igaza van!

Az ilyen nagyképű K@rvák basznak rá legjobban, főleg a stílus miatt, aztán meg rinyáltok, hogy nektek milyen szar.Holott csak azt kapod, amit adtál!

A srác értelmes és hidd el, ő nyert, mert megmaradt egy illemtudó srácnak, Téged meg nem csak ő hanem mások is biztos egy hülye p@csának tartanak.

Ha az utolsó kommentelő felkeltette érdeklődésed, akkor dobj nekünk egy privit. 1nap múlva olyan normális leszel, hogy Anyád se ismer rád.

2010. okt. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hú, de durvák vagytok... nagyon indulatosak vagytok, rengeteg a lelkisérült itt. Az éremnek mindig két oldala van, szerintem lényeges információhiányban vagytok, úgyhogy túlzásokba estek az ítélkezéssel. :)
2010. okt. 5. 11:02
 14/14 Vuuuk ***** válasza:

Utolsó vagyok!


az hogy nincs elég információnk a dologról, azt magadnak köszönheted! Amit leírtál arra reagáltunk!

És szerintem mi (legalábbis én biztos nem) vagyunk lelki sérültek. A lelkeddel és szíveddel neked van bajod!

De úgy tűnik hogy annyira egy beképzelt kis k@rva vagy, hogy ezt észre se veszed!

Nem baj! Maradj ilyen, majd rábaszol!

2010. okt. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!