Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondolhat szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondolhat szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki mindig köszön nekem,én ránézek, de valahogy sose köszönök vissza neki.(Szerintem már rutinból...de egy ideig haragudtam rá mostanában,előtte évekig semmi gond nem volt vele...) Úgyhogy szerintetek azt gondolja,hogy haragszom rá,és ugye akire tudunk haragudni,azt kedveljük is?Mert ha nem néznék rá, emberszámba se venném,nem hallanám a köszönését, akkor más lenne a helyzet...

Fiúk!Ti mit gondolnátok,ha egy lánynak mindig köszöntök,rátok néz,de nem köszön vissza?


2010. szept. 27. 20:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
le se köpném az ilyen bunkó csajokat
2010. szept. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem akarok bunkó lenni,de egyszerűen mikor ott vagyok és köszön,nem nagyon tudok neki visszaköszönni
2010. szept. 27. 20:08
 3/14 anonim ***** válasza:
Mert tényleg k.rva megerőltető egy sziá-t mondani. Amúgy én egy bunkó p.csának gondolnálak.
2010. szept. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Moszuke ***** válasza:
azt gondolnám hogy buta, bamba, bunkó csaj és csak rutinból köszönnék oda neki. udvariasságból
2010. szept. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
régen mindig köszöntem neki,nem vagyok bunkó!
2010. szept. 27. 20:37
 6/14 anonim ***** válasza:
Ezt gondolnám néhány alkalom után: "Felejtős, hülye p1csa." Aztán már nem köszönnék én sem.
2010. szept. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ettől függetlenül ő köszön még mindig
2010. szept. 27. 21:03
 8/14 anonim ***** válasza:

mert ő is kicsit szalajt, le kell sz@rni az ilyen lányokat magasról

utálom az olyan beképzelteket akik nem képesek köszönni:@

2010. szept. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
mi az hogy rutinból nem köszönsz vissza? jézusom, így belegondolva kb olyan lehetsz mint egy hal. köszön neked valaki, és nézel bambán mint valami down-kóros. uh de utálom az ilyen embereket.
2010. okt. 5. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A srác illedelmes, mert nem süllyed le arra a szintre, hogy nem köszön Neked, azért mert Te gyökér színvonalon akarsz maradni... csak úgy rutinból.
2010. okt. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!