Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Ha csak szexet akartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha csak szexet akartok egy lánytól utánna miért kéritek h aludjon ott, és ölelitek át meg bújtok hozzá?

Figyelt kérdés
Aztán meg csodálkoztok ha a csaj reménykedni kezd h hátha ez több is lesz. Vagy szerintetek az együtt alvás még belefér?
2010. szept. 26. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az együtt alvás, nem mindenképpen a sexről szól. Én is szeretek átölelni az adott partnerem. Sőt magamhoz szorítani, persze érzéssel.

19/F

2010. szept. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

én ugy vagyok vele,h az ember azzal alszik együtt ugy h közbe átöleli meg magához huzza aki iránt érez vmit,nem?

Mennyi esélye van annak h egy szexkapcsolatból igazi kapcsolat alakuljon ki?

2010. szept. 26. 19:12
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Nők intelligensebbek érzelmi téren, a férfinak meg jól esik, hogy van vele valaki. De ezt nem azt jelenti, hogy a férfiak nem éreznek semmit, max nehezebben mutatják ki vagy érzik, de bennük is ott rejtőzik. Ezt úgy lehet kideríteni, ha nem vagy ott, és hiányzol neki. Nah akkor szeret is.

1. voltam

2010. szept. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg szeretne érzelmeken alapuló normális kapcsolatot, csak nem tudja, vagy nem akarja bevallani, mert túl hülye, beszari, vagy mittoménmilyen hozzá.
2010. szept. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én egy srácnak a négy szeretőjéből voltam az egyik, és mindegyikkel (velem is) átölelve aludt...
2010. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint az e gyütt alvás semmit nem jelent? :(
2010. szept. 26. 19:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, megadnád a srác elérhetöségét? Adhatna pár tippet nekem. :D
2010. szept. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, jó érzés nekik, vagy passz, én sem értem. Attól hogy az illető hölgyet nem szeretik még magát az érzést, hogy nem egyedül ébred fel, azt szerethetik. Én nem kezdenék el reménykedni, tekintve, hogy egyszer úgy kértek fel egy ilyen kalandra, hogy "gyere el hozzám ... aztán aludj ott nálam" :) Aranyos volt nagyon, de visszautasítottam, viszont sajnáltam is. Biztos jó lenne ha lenne neki egy olyan pár, akivel el tudja képzelni.
2010. szept. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én vagyok a 19:30-as

a srác gyerrekkori barátom, nagyon helyes, és nagyon visszafogott

kedves minden nőhöz, de soha nem nyomul

megjátsza a "rendes" srácot, nem balhézik, nem iszik, szorgalmasan dolgozik

poénból még dzsigoló (nem tudom hogyan kell leírni) is volt, és akkor megutálta az öreg nőket, mert olyan vicces volt neki pl ahogy egy matektanárnéni otthonkában mászott az ágyon mint egy vadmacska négykézláb, meg amikor beült mellé egy kétméteres csaj a kocsiba, és megsüllyedt a kocsi egyik fele, és annyi sztorit mesélt még, annyit nevettem.

2010. szept. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!