Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem magam. Biszex vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem magam. Biszex vagyok?

Figyelt kérdés

Van Xy üzlet ahol dolgozik egy lány. Na már most ez a lány elégé fiús, rövid haja van és tüsizi, hangja is mély, nem csajosan öltözik...stb. Szóval szerintem nem hetero. A gondom az,hogy mikor arra megyek mindig néz, rögtön rám mered :$ Én pedig,csak mosolygok zavaromba. De valami miatt nagyon tetszik, vagyis értitek. Lehet,csak azért mert fiús? vagy én nem tudom... össze vagyok zavarodva

Én most akkor biszex vagyok? vagy mi?


16\L


2010. szept. 25. 22:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
kép rólad?
2010. szept. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem lehet h tényleg fiú?:DD
2010. szept. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Miért kéne kép rólam?
2010. szept. 25. 22:26
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem...csaj,mert voltam bent nála egyszer.
2010. szept. 25. 22:27
 5/15 anonim ***** válasza:
kép nélkül hogy döntsük el hogy Bi vagy-e?
2010. szept. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
attól,mert mutatok egy képet semmivel nem leszel közelebb...
2010. szept. 25. 22:31
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy biszex.
2010. szept. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A képesek hülyék... ne állj le velük vitázni.

Am mit értesz az alatt h tetszik? El tudnád képzelni magad mellet? H vele vagy, megcsókolod? Szexuálisan vonzódsz hozzá? Vagy csak szimpatikus a stílusa? Könnyebb lenne ha kicsit részletesebben leírnád, pontosan mit is érzel... mert így elég nehéz lenne ezt megállapítani, bocsi :S

2010. szept. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41%
ezt kikérem magamnak, én nem vagyok hüje! :D
2010. szept. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tetszik alatt azt értem,hogy; Eltudnék vele képzelni egy kapcsolatot, szexuális téren is. Mindenhogy. Amikor arra járok, már előre nézem... Egyszer voltam nála bent eddig és nagyon szimpatikus volt:) mégha csak pár szót beszéltünk is.
2010. szept. 25. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!