Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy néz az ki,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy néz az ki,ha a nő magassarkúban magasabb,mint a férfi?

Figyelt kérdés
Szerintem egyszerűen nevetséges..Persze alapjáratok a férfi magasabb egy fejjel,na de amikor a nők 30 cms magassarkúban vannak,akkor meg ők magasabbak fél fejjel...

2022. aug. 26. 16:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%
Mi egy magasak vagyunk a párommal és bizony, ha esemény van magassarkút veszek, amivel ha csak pár centivel is, de magasabb vagyok. Az esküvőnkön is így lesz, de minket ez nem izgat.
2022. aug. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
86%

30cm-es magassarok nem létezik, még platform cipőben is max valami extrém, kifutói darab.

Amúgy 4-5cm van köztem és a férjem közt, simán előfordul, hogy magasabb vagyok magassarkú cipőben, de egyikünket sem izgatja. Az meg pláne nem, hogy más mit szól hozzá 🤷🏼‍♀️.

2022. aug. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
80%
Én anélkül is magasabba vagy 5-tel a páromnál. Kit érdekel, úgy őszintén? :D
2022. aug. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
85%

Én ismerek ilyen fiatal párt, addig nincs semmi gáz, amíg ők ketten nagyon boldogok. ;)

Egyébként valóban, azért csak elmosolyodik az ember. De nagyon felszínes dolog ez alapján ítélni. Szomorú lenne ha emiatt nem jönnének össze párok. :(

2022. aug. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Sosem gondoltam semmi rosszat az ilyen párokról, pláne hogy sok esetben a nő alapból alacsonyabb. Most csak azért ne jöjjön össze egy neki tetsző férfival, mert mondjuk évente kétszer felvesz egy 8-10 centis cipőt és akkor az milyen lesz majd? 😂

De ha cipő nélkül magasabb a nő, akkor is mi van? Szeretik egymást, innentől ez csak rájuk tartozik.

2022. aug. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!