Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyik fél többszörösét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyik fél többszörösét keresi a másiknál érdemes közöskasszára váltani? Én pénzem, te pénzed vagy mi pénzünk?

Figyelt kérdés
2022. júl. 26. 08:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

#9 Ez addig működik, amíg párod van, és nem feleséged/férjed/szülőtársad/adóstársad, vagyis családod. Onnantól minden közös, akárki költ akármire, azt a családtól "veszi el" valamilyen formában. De ahol nem nyomorognak, és nincsenek irreális hobbik, tehát megengedheti magának a család, hogy a férj pl legót vegyen, ott nincs ebből baj.

Szerintem minden családban kimondatlanul megvan, hogy mekkora az az összeg, amit megbeszélés nélkül simán elkölthet az egyén, mert nem hiányzik a kasszából. Nekem pl fogalmam sincs mennyit költ a férjem a hobbijára, mert nem érdekel, és őt sem érdekli, hogy mennyiért veszek magamnak ruhát vagy krémet. De egy nagyobb kiadást már megbeszélünk. Nem is engedélykérés formában, csak simán mert beszélgetünk, és amúgy sem vennék mondjuk új telefont anélkül, hogy kikérjem a véleményét. És úgyis tud róla, hogy újat fogok venni, mert mire oda eljutok, addigra már hetek óta hallgathatja a panaszkodásomat, hogy a régi szar.

2022. júl. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!