Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a párod foglalkozása?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a párod foglalkozása? Elégedett vagy vele / büszke vagy rá?

Figyelt kérdés
Elfogadod, vagy egyenesen büszke vagy a párod foglalkozására, egzisztenciájára? Férfi vagy vagy nő?

2022. júl. 24. 19:04
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok és büszke vagyok a párom foglalkozására
Nő vagyok és "elmegy" számomra a párom foglalkozása
Nő vagyok de szeretném, ha a páromnak jobb foglalkozása lenne
Férfi vagyok és büszke vagyok a párom foglalkozására
Férfi vagyok és "elmegy" a párom foglalkozása
Férfi vagyok, és szeretném, ha a páromnak jobb foglalkozása lenne
Férfi vagyok és a párom nem dolgozik, ami nem zavar
Férfi vagyok, és a párom nem dolgozik, ami zavar
A párom diák
54 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%

A párom jarmumernoknek tanul, én tolmácsnak. Mindketten most fogunk végezni.


24N

2022. júl. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%
Párom biztosítási brókerként dolgozik, ügyfeleknek ad tanácsot, hogy melyik biztosítót érdemes választaniuk. Részemről teljesen rendben van, elég jól keres vele, de amúgy nem ez a lényeg, hanem hogy szeresse amit csinál. Én gyógytornász vagyok amúgy. 28/L
2022. júl. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
78%
Büszke vagyok rá, de nem is csak a foglalkozása miatt, hanem mert láttam, hogy mennyit fejlődött benne az elmúlt években. Amúgy mindketten közgazdászok vagyunk, csak ő könyvvizsgáló lett, én meg pénzügyi elemző. Még az egyetemen ismertük meg egymást. Szerintem egyenértékű a kettő presztízs szempontjából, a fizetésünk is hasonló.
2022. júl. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%

A párom diák és dolgozik. Én meg büszke vagyok a tanulmányaira és a munkájára is.

Én is egyetemista vagyok, én is dolgozom.

2022. júl. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
87%
Büszke vagyok rà. Tüzoltò.
2022. júl. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%
A párom szoftverfejlesztő, és rettenetesen büszke vagyok rá. Főleg azért, mert mellette vagyok az első álláskeresős bugdácsolásai óta (nem fejezte be az egyetemet bizonyos magánéleti dolgok miatt, és emiatt nem is mert volna a szakmájában állást keresni, ha nem biztatom teljes erőbedobással), és látom, hogy milyen rövid idő alatt hova jutott, és mekkorát fejlődött.
2022. júl. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%

A párom szoftverfejlesztő (Msc-t végzett a BME-n), nagyon büszke vagyok rá. Nekem egy vegyésztechnikusi OKJ-m van, gyógyszeralapanyag gyártóként dolgozok jelenleg. Együtt vagyunk 3 éve már.

27/F

2022. júl. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%

Nem írok foglalkozást, mert nem arra vagyok büszke, amiben alkot, hanem hogy ezt Ő csinálja. Nagyon okos barátom van.

Én diák vagyok, ennélfogva a munkáim sem említésre méltóak még - főleg saját magam számára.

2022. júl. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, nagyon érdekeseket írtok. Írjatok még sok ilyet!
2022. júl. 24. 20:40
 10/26 anonim ***** válasza:
91%
Asztalos. Csodaszép munkái vannak. És roppant találékony ember. Nagyon büszke vagyok rá, és arra ahogyan fejlődik és új szakmákat is kitanul.
2022. júl. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!